Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Bebivita...

Mi a véleményetek a Bebivita Müller Drogériás tápszerről? Szereti a babátok? Mióta használjátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

kb. 10 hósan kapott először nagyon ritkán, szerette, de visszaküzdöttem a tejem és csak 13 hónaposan kellett megint, azóta a 4-est issza, nagyon szereti, most 2 éves.

sajnos annyira szereti, hogy a tejet nem is issza, de nem bánom, mert mi sem és így egyszerűbb és nem is drága. én ausztriában vásároltam elöször, aztán mikor megtudtam hogy itt is kapni, néha itthon is veszek

2011. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 hónapos a kisfiam, ezt issza 12 hónapos kora óta reggel, 13 hónapos kora óta pedig már este is - a négyes jelzésűt (addig jó éjt tápit kapott estére). Nagyon szereti, pedig ő alapból finnyás. Ezt még biztos tavaszig adom neki, aztán meglátjuk, hogy fogadja a rendes tejet. Ha az nem fog neki kelleni, akkor sem fogok kétségbe esni. Ezt szereti is, van benne vitamin is, és olcsó is, 1090 Ft, és 10 napig elég egy dobozzal.
2011. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, egyik nap elmegyek a müllerbe bevásárolok. Sajnos nagyon messze van tőlünk, de harmad annyiba kerül mint a mostani tápszer. 13 hónapos múlt a kislányom.
2011. febr. 3. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!