Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a pelenkázólapra ami...

Baj ha a pelenkázólapra ami neylon nem teszek textilpelenkát és úgy pelenkázok? Miért szokás még textilpelenkát rátenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 09:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt azért teszek, mert szerintem is kellemesebb azon feküdni meztelen fenékkel, mint a műanyagon.

Másrészt pedig miután letöröltem a popsitörlővel, áttörlöm még a popsiját a textilpelussal, hogy száraz legyen, mert a popsitörlő mégiscsak nedves. Aztán hagyon kicsit szabadon, hogy rugdalózhasson. Csak utánna kenem be neki, és csomagolom vissza.

Viszont nem rakok minden alkalommal tiszta pelust. Csak kb naponta, néha másnaponta. Persze ha balesetes lesz, mert még a csóréskodás alatt pisil, akkor cserélem :)

5 hónapos, az égvilágon semmi baja, a bőre is teljesen rendben van, sose piros.

2011. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Max. azért tettem volna rá, mert hideg. Higiéniai szempontból nem. Az én gyerekem használja, más nem. Tehát semmilyen fertőzést nem fog kapni. Néha áttöröltem Domestosos kendővel, ennyi. Amúgy meg alig használtam, az ágyon pelenkáztam. De tőlünk sem kapott el fertőzést, pedig ott sem tettem alá textilpelenkát.
2011. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

Esküszöm, le fogom mérni, mennyi időt tartózkodik a pelenkázó lapon, amíg ráadok egy tiszta pelust. Ahogy kiveszem alóla a régi pelust, már rakom alá az újat, akkor meg miről beszélünk, hogy "sokáig hempereg" rajta??? Pláne, hogy egy sajtkukac, és örülök, ha villámgyorsan ki tudom neki cserélni... ennyitől igazán nem fog megfázni, ráadásul én sem vetkőztetem csupaszra... lehúzom a harisnyáját vagy a gatyóját, kigombolom a bodyját, felhajtom elöl-hátul, még a dereka sincs kint totál...

Egyébként meg kezdetben próbáltam alárakni textilpelust, de csak gyűrődött a világba, úgyhogy ki is húztam alóla azonnal.

Mit kell belekötni az emberbe, ha nekem így jó, és a kérdezőnek is így jó????

2011. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
S miért kell belekötni és lepontozni akinek pedig nem úgy jó? :) Na erre válaszolj kedves utolsó!
2011. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én nem pontoztam. Csak szólok. Nem szokásom lepontozgatni.
2011. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nézd meg az utolsó hozzászólásomat, amiben kifejtettem jobban a véleményemet. 62%-ban hasznos, és még te kérdezed, hogy miért kell másokat lepontozni???
2011. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!