Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a pelenkázólapra ami...

Baj ha a pelenkázólapra ami neylon nem teszek textilpelenkát és úgy pelenkázok? Miért szokás még textilpelenkát rátenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 09:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Én is azért tettem rá mert hidegnek éreztem.
2011. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Burokban én sem tartom, de az alapvető tisztasági dolgokat betartom! Az enyém is "játszott" már a kakijával, de az hogy nap, mint nap érintkezik vele az más. De mondom, hiába veszekszünk.
2011. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, kinek milyen a pelenkázási technikája, de nekem nem kerül a pelenkázóra kaki és kész, így nem is érintkezik vele "nap mint nap", ahogy írod (egyébként meg nap mint nap a pelusában érintkezik vele a popsija ugyebár... Pár naponta áttörlöm, azt csókolom. Na erről ennyit.
2011. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
Én azért teszek rá még egy frottír fürdőlepedőt, mert mégiscsak jobb érzés neki, mint az a hideg műanyag. Magamból indulván ki, nem szívesen fekszem hideg fekhelyre. Nincs is gond a pelusozással, öltözködéssel, szeret ott lenni :) 4hónapos kislány
2011. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
68%
Kezdetben, pár hónaposan az enyémat is zavarta a hideg pelenkázó. Ekkor a feje alá tettem valamit, aztán most már olyan pelenkázóra rakom, amire csak deréktól lefelé rakom alá.
2011. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%

kedves 16 hónapos kisfiú anyukája.Szerintem jól csinálod:)

szerintem a túlzott fertőtlenítés, sterilizálás sokkal jobban árt a babáknak!!Ismerek olyat, aki azért került kórházba, mert kicsinek mindent sterilizáltak körülötte, így később nem bírta a szervezete, mikor bevett valamit a szájába, ami nem volt sterilizálva.Amúgy szüleink is felnőttek, akkor még nem volt ekkora mizéria a sterilizálás...

2011. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
52%

09:53, nálad a pont! Teljesen egyetértek veled!

Én sem teszek a pelenkázóra semmit. Ha kiveszem a pisis/kakis pelust, már megy is alá a tiszta. Nem vetkőztetem csupaszra a gyereket pelenkázáskor, így nem hideg neki a pelenkázólap. :)

2011. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
59%

Hideg, és hozzátapad a bőréhez.


Ha nem hiszed hemperegj egy nagy gumilepedőn jó sokáig meztelenül...majd megtudod.

2011. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%
Én az IKEA-ban vettem rá huzatot, de csak azért mert szerintem hideg. Ha nem volt rajta huzat akkor jött a hiszti.
2011. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Birom az ilyen kérdéseket. Anyukák veszekednek hülyeségeken. Nem lehet úgy elmondani a véleményünket, hogy közben nem fújunk egymásra?! Valaki így csinálja, valaki úgy csinálja. Bocs az offért.
2011. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!