Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csinálnátok? Megtudok...

Hogy csinálnátok? Megtudok így élni?

Figyelt kérdés

Van két gyerekem egy 2éves és egy 11hetes hát kapcsolatom nem olyan jó ezért tesómhoz költözök

meg fogok tudni élni 52000ft-böl úgy hogy tesómnak 20ezret adok albérletre,32000ft marad igyekszek a 2évest szoba tisztává nevelni minél hamarabb


2011. jan. 31. 16:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Tudod nem kellet volna vállalnom gyereket de én imádom a gyerekeket és koromhoz képest sokkal másabb vagyok ezért mertem be vállalni 2 gyereket de most hívtam egy anyaotthont segítenek nekem holnap délután hív vissza hogy sikerült e valamilyen helyet találni :D remélem sikerül
2011. jan. 31. 17:58
 22/24 anonim ***** válasza:
27%
imádni kevés őket, jó szülő akkor lettél volna ha van benned felelősségérzet és csak akkor vállalod ha el tudod tisztességesen tartani, nem önző módra megszülni mert neked kell.
2011. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Megvan mindenük nem nélkülöznek az hogy most ilyen helyzetbe kerültem bárki lehet így

Nem voltam önző.Mert igen is jó anya vagyok.

Nem ismersz akkor te ne mondj semmit

2011. jan. 31. 18:15
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
én úgy gondolom hogy bárki kerülhet ilyen helyzetbe, úgyhogy nem az a kérdés hogy mit kellett volna és mit nem! van két ygereke a kérdezőnek és kész! nem kötözködni kell hanem segíteni. itt nem azt kellet véleményezni hogy hány gyereke van, hanem tanácsot adni!
2011. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!