Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Senkinek nem kel fel a férje...

Senkinek nem kel fel a férje éjjel a babához, mert 12 órás munkarendben dolgozik?

Figyelt kérdés
Mert az enyém ezzel magyarázza.De a szabadnapján esetleg megtehetné ő is.7 hónapos a kisfiúnk amióta megszületett min kétszer kel éjjel enni,addig míg szopott nem is tudott volna sokat tenni,de most már szerintem ő is megtehetné.Vagy rosszul gondolom?
2011. jan. 31. 12:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én párom sem kel fel éjszaka, habár a babám csak max inni kel fel, utána rögtön vissza is alszik. És nem azért alussza át az éjszakát mert sírni hagytam. Soha nem hagytam sírni a babám, de 6 hetes kora óta végig alszik éjszaka. Az ivásról nem is akarom leszoktatni, mivel és is iszok éjszaka. Tudom milyen mikor ki van száradva a torkom. Egyébként mikor náthás volt a kislányom, sokat kelt éjszaka és porszívózni kellett az orrát. Párom még csak meg se rezzent a porszívóra sem. Soha nem ébredt fel rá. És ő is azzal magyarázza hogy ő egész nap dolgozik és fáradt, azért nem hallja. Ja persze... :)
2011. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Párom mióta ismerem éjjel nem ébred fel az atombombára se...

de elalvásig bármit megcsinál,éjjel én amugysem alszok végig,gyerek nélkül is felkelek,minek költeném őt fel akkor...

még ő is nyűgös lenne:D

2011. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én párom egyből pattant már a legelső naptól, sokszor én mondom neki, hogy inkább majd én megyek, ő pihenjen csak. Egyébként igazad van, megtehetné, de ebben te is hibás vagy úgymond, hogy eddig nem tette meg. Oké, ne keljen hozzá hétköznap, de hétvégén nyugodtan gyakorolhatná az apaság árnyoldalát is.


Egyébként meg az én fiam sem kel éjjel 3 hónapos kora óta és nem azért, mert sírni hagytuk volna akár egyszer is.

2011. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:-) Úgy látom sok sorstársam van azért.Nem tudom,hogy tudnám az evésről máshogy leszoktatni mint,hogy nem adok neki enni,és akkor hagyom sírni.Na ezt tuti nem tenném.Persze az első gyerekem nekem is 2hetes korától átaludta az éjszakát,de ez nem szoktatás kérdése,ha már napközbeni mennyiség elég lesz neki akkor úgyis aludni fog.
2011. jan. 31. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!