Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Senkinek nem kel fel a férje...

Senkinek nem kel fel a férje éjjel a babához, mert 12 órás munkarendben dolgozik?

Figyelt kérdés
Mert az enyém ezzel magyarázza.De a szabadnapján esetleg megtehetné ő is.7 hónapos a kisfiúnk amióta megszületett min kétszer kel éjjel enni,addig míg szopott nem is tudott volna sokat tenni,de most már szerintem ő is megtehetné.Vagy rosszul gondolom?
2011. jan. 31. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig egyformán keltünk a gyerekekhez. Sosem fogta a munkára.
2011. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem vártam el tőle hogy még éjszakázzon is, mikor nappal dolgozik. Sőt, a szabadnapján sem akartam hogy ő keljen fel hozzá, mert neki is kell a pihenés.

Én tudtam délutánonként aludni a picivel, de ő nem, mert neki dolgoznia kellett.

2011. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Napi 8 órában dolgozik a férjem. Hétközben mindig én kelek a gyerekhez, hiszen napközben lophatok egy-két óra alvást, amíg a 10 hós fiunk alszik, de ő nem alhat munka közben. Hétvégén azonban gyakran előfordul, hogy hagy aludni és ő kel hozzá.
2011. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Próbáld meg leszoktatni az éjjeli evésről, ivásról a babát!!! Éjjel aludni kell! Egy 7 hónapos babának át kéne aludnia az éjszakát!
2011. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

El se vártam, mert ismerem. :)

Ha egy atombomba robbanna fel, arra se kelne a férjem.

Mivel nekem édesmindegy, miért nem alszok, azért mert őt keltegetem 10 percig, vagy 10 perc alatt megetetem a babát, így "önként lemondtam" arról, hogy éjjel keljen.

Cserébe nappal hagyott aludni, hogy ne legyek én se hulla.


(Bár a második gyerek 15 hónapos korig szopizott, ott már szóba se került, ki keljen.)

2011. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Az én férjem is 12 órázik. Ő sem kel fel a picihez,a szabadnapján sem. Viszont annak örülök,hogy sok napot tud így velünk tölteni, és nem úgy dolgozik,mint sok férj,hogy reggel elmegy mikor még alszik a gyerek,és este hazajön mikor már alszik.Szóval én pozitívumként élem meg,hogy 12 órázik és sokszor éjszakás,mert így nappal is velünk lehet sokszor.Nem bánt,hogy én kelek fel a babánkhoz,nekem az is segítség ha napközben játszik vele, vagy akkor eteti ő.
2011. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

67%-osnak: vagy 100 évvel le vagy maradva... Egy 7 hónapos gyerek éjszaka bizony felébred, hacsak a szülei alaposan el nem rontották azzal, hogy sírni hagyták.

[link]

[link]

2011. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Válasz: az én gyermekem már 3 hónapos korától átalussza az éjszakát, csak akkor kel fel éjjel ha beteg.
2011. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Szia


A lanyom 1 eves es mindig kel ejjel.Csak en kelek hozza, mert a ferjem nem 12 oras munkarendben dolgozik.

15-16 orat dolgozik heti 5 de inkabb 6 nappban.

Azt hiszem egyszer keltettem fel, hogy etesse meg a lanyunkat, mert nem tudtam fel kelni, olyan "beteg" voltam.

Szules utanni elso 3 hetben hidegrazasaim voltak, remegtem es gyakran be is lazasodtam, foleg ejjelente.

En nem kerem, hogy segitsen,mert tudom milyen nehez a munkaja..... de neha jol esne.

2011. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

hmmm...mintha én írtam volna ki a kérdést:(((És nem kel fel hozzá,mert "Ő úgysem hallja meg" kijelentés van!Eszében sincs felkelni.És a kedvencem mikor reggel megkérdezi,na milyen volt az éjszaka???



Off:

Van itt egy válaszoló,aki mindig írja,hogy egy ekkora gyereknek át kell aludnia az éjszakát(%-ból tudom, mindig ezt írja).Na Őt várom hozzánk szertettel ma este,hogy Ó ugyan de magyarázza már meg a 7 hónapos lányomnak,hogy aludnia kell és kész...mert 4x5x felkel éjszaka és még enni is eszik 1x.Hogyan lehet rávenni egy ekkora gyereket,hogy fel ne merjen kelni???

2011. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!