Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki már...

Van itt olyan anyuka, aki már dolgozik gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Mióta? Pici mekkora? hogy bírjátok?
2011. szept. 6. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

szia, n fiam 10 hónapos volt,mikor elkezdtem a sulit, heti 2 nap megyek, most szeptemberben vizsgázom, és oktobertől heti 3 mapot fogok dolgozni, akkor 2 napot megy a fiam Családi napközibe, 1 napot meg a mama vigyáz rá. igy anyagilag sem olyan megterhelő, hetente 5000 a napközi a 2 napra, meg remélem azt meg is fogom keresni:-)

ja, kuytakozmetikusi sulit végzek, ez régi álmom volt, azt báno, hogy nem előbb csináltam meg. moat 15 hós a fiam, nagyon bírja hogyott lehet a mamánál, nem akar hazajönni:-) első perctőlkezdve rendbe volt minden. csanába csütörtökön megyünk beszoktatásra, arra kíváncsi leszek, hogy bírja,de érzem nem lesz gond. Lelkileg nagyon rossz volt az elején, de az ő érdeke is, hogy dolgozzak, mert hát a gyed nem sok, és egyedül nevelem.

2011. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi, az elírásokért :-)
2011. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyon messze elunk a szuloktol, kb 2500 km. kislanyom 3 honapos volt amikor elkezdtem heti egy ket alkalommal visszamenni, most 7es fel honapos es heti 5 napot dolgozok, teljes munkaidoben (6.00-13.00). delelott apa van vele, delutan en. felvalltva jarunk dolgozni. nalunk bevalt ez igy. segitsegunk semmi sincs, bolcsode nagyon draga, meg kell tudnunk oldani. kicsit faraszto, de tudtuk mit vallalunk! es te kedves kerdezo??
2011. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én két hete kezdtem újra dolgozni...kislányom másfél éves. Szerencsére Anyukám tud rá vigyázni míg mi dolgozunk. Én még nehezen viselem, de a gyerek jól elvan. Mondjuk legkésőbb 16.00-ra itthon vagyok.
2011. szept. 6. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már két hetes kora óta dolgozom. De itthoni munkát, számítógépen, amikor ő alszik.
2011. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én végig dolgoztam a terhesség alatt is, úgy, hogy heti kétszer bejártam, akkor amikor én akartam. A szülés után is egyből mentem, és azóta is csinálom ebben a felállásban. Van, hogy viszem magammal vagy vigyáznak rá a nagyszülők. Összességében sok időt nem vesz el.
2011. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó annak aki rugalmas munkaidőben dolgozhat. Azért én se panaszkodom, mert sok a szünet( tanár vagyok), már alig várom az őszi szünetet :)
2011. szept. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!