Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én férjemnek nincs...

Csak én férjemnek nincs türelme a 7 hónapos babánkhoz?

Figyelt kérdés
Borzalmas,hogy egy percre nem tudom ráhagyni,mert ha már egy kicsit is nyűgös,sírdogál(fogzik éppen),akkor már kiakad a férjem,hogy micsoda egy borzalmas ez a gyerek!!!Másnak is ilyen a férje? Vagy én nyúltam mellé???
2011. jan. 30. 18:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. Adj időt a férjednek, majd ha nagyobb lesz és tud vele játszani, akkor jobban fog ő is el lenni vele. Tényleg vannak emberek, akik nem tudnak mit kezdeni egy síró csecsemővel és a csecsemősírást nem tudják elviselni.
2011. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy nem tudja elviselni a gyereksírást,akkor ne foglalkozzon vele. De könyörgöm hogy lehet egy ilyen kicsi gyereket idiótának,és egyéb "szép" jelzőkkel illetni!
2011. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok,hogy írtatok!Anyukám is azt mondja,hogy ha nagyobb lesz akkor jobb lesz,mert tud vele mit kezdeni,de addig ....?Fáj a szívem nagyon,hogy ilyen csúnyán beszél vele!!!
2011. jan. 31. 08:20
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem anyaként is kiszalad néha a számon egy-egy olyan szó, amit megbánok, de nagyon. Ettől még nem tartom magam rossz anyának, csak néha elfogy a türelem. Sok férfi nem tud mit kezdeni a sírással, és vannak helyzetek,a mikor csak egy anya tudja megnyugtatni a picit.

Lehet, hogy kiszalad a száján

, hogy borzalmas gyerek, de biztos vagyok, hogy attól még szereti és büszke rá, hogy apa lett.

A hirtelen kimondott szavak mögött sokszor nincs semmi csak a tehetetlenség.

Adj neki időt. Meglátod egy 1-1,5 éveshez jobban lesz türelme.

Amúgy amíg nem fogzott, vagy míikor kisebb volt és nem volt ennyire nyűgös, akkor sem tudtad ráhagyni egy kicsit sem?

2011. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szia!Régebben sem nagyon tudtam ráhagyni,mert ,csúnya kifejezés,de elunja.Nem tud vele mit kezdeni.Egy darabig elszórakoztatja(sajnos nincs el egyedül egy percet sem,és foglalkozni kell vele állandóan),de aztán már nem tud mit kitalálni neki és elkezdi nézni a tv-t,persze erre a lányom elkezd nyűgösködni és kezdődik minden...Ráadásul nagyon egyedül is vagyok,nincs a környéken sem barátnő,sem senki akivel tudnék beszélgetni egy kicsit,így nagyon sokat emésztem magam.Amit félek,hogy a babám is meg fog érzeni.Én nem csak magamnak akartam babát,azt hittem ezzel lesz teljes minden,és tessék...várok még,aztán ha egy kicsit nagyobb lesz és akkor sem javul a helyzet lépnem kell,mert ilyen környezetben nem szabad felnőnie.
2011. jan. 31. 09:33
 16/17 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon sok türelem kell egy babához! Akkor mi lesz a férjeddel ha 1,5-2 éves és elő jön neki a dackorszak?

Az én férjem sem nagyon foglalkozott a kisfiammal az elején de most már imádják egymást! Most már beszél a kisfiam apa meg élvezi meg együtt barkácsolnak ami nagyon tetszik :D

Nekem is néha elfogy a türelmem de tudom,hogy nem azért rosszalkodik a kisfiam,hogy engem bosszantson :D

2011. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az enyém a másik véglet. Úgy kell mindig rászólni, hogy nem hallod mennyire ordít. Őt nem zavarja az ordítás, viszont el felejti, hogy azért nem ártana kivizsgálni mi baja van.
2011. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!