Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én férjemnek nincs...

Csak én férjemnek nincs türelme a 7 hónapos babánkhoz?

Figyelt kérdés
Borzalmas,hogy egy percre nem tudom ráhagyni,mert ha már egy kicsit is nyűgös,sírdogál(fogzik éppen),akkor már kiakad a férjem,hogy micsoda egy borzalmas ez a gyerek!!!Másnak is ilyen a férje? Vagy én nyúltam mellé???
2011. jan. 30. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Soknak ilyen, csak önmagukkal törődnek,hogy az idegeik nyugodtak legyenek. Válj el az ilyentől!
2011. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mellé nyúltáL,VELEM EGYÜTT!

Egy percre sem tudom ráhagyni,már nem is akarom.Idegbeteg rögtön,a gyerek sír.Vagy mert megijed,vagy annyira figyel rá,hogy leesik az ágyról,vagy valami más baj történik.

Minden hülyének lehordja,ilyen rossz,olyan hisztis...stb.Volt ennél csúnyább jelző is,amit magamban is szégyellek megismételni,nem hogy leírni:(((

16 hónapos,tényleg rosszcsont,de egy tündéri,okos,édes kisfiú!

Meggyőződésem,hogy nekünk nem lett közös gyerekünk,Ő csak az enyém és talán már nem is akarom,hogy foglalkozzon vele.

Remélem te nem jutsz el eddig az érzésig,mert nagyon fájó!Megszakad a szívem,hogy a kis drágámnak ilyen apukát "szereztem":(((((

2011. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én férjem is sokszor mondja ha sír nála a 6 hónapos gyerekünk hogy "hagyd már abba" meg "fiam nem lehetsz ilyen" - és mindezt ingerülten, kiabálva. Ilyenkor elmagyarázom neki, mint egy buta gyereknek, hogy tudod szívem ő még egy kisbaba, lehet hogy fáj a pocija, ínye, és mivel máshogy nem tudja kifejezni, ezért nem ordítani kell vele, hanem megnyugtatni.

Vagy majd ha legközelebb te fájdalomcsillapítót kérsz drágám, mert fáj valamid, akkor rádordítok én is hogy HAGYD MÁR ABBA!!!!!! :))

2011. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az én férjem sem tud igazán mit kezdeni egy sírós gyerekkel. Ha már nagyon sír akkor kétségbeesik,de ha mondom neki mit csináljon,megteszi. Különben jól el van vele.

Nem tudom a férjed mit vár egy 7hónapostól? Tűrje hang nélkül ha jön a foga!? Azt így ismeretlenül csak te tudhatod hogy mellényúltál e,de a gyerekkel neki is kell foglalkozni!

11hós kislány anyukája.

2011. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jajjjjjjjjjj Lányok!Köszönöm ,hogy írtatok!Annyira el vagyok keseredve,mert a világon mindennél jobban imádom a lányom ,5 évet vártam/tunk rá.De férjemet kezdem megutálni,mert amikor kiabál a gyerekkel,meg minden baromnak,idiótának elmondja,olyan mintha a szívembe kést döfnének.Egyszerűen nem tudom mit csináljak,hiába mondom,hogy csak egy kisbaba és így fejezi ki ha valami baja van,erre ő azt mondja,hogy ez csak hiyzti és elege van belőle.Szerintem nem így képzelte ezt a babázást:(De mostmár itt van és az életem adnám érte.De így hogy lehet élni egy emberrel,mert ez "apának" nem nevezhető!!!Ha jó kedvű a baba imádja,ha valami baja van akkor meg idióta?
2011. jan. 30. 18:40
 6/17 anonim ***** válasza:

Már bocs,de én tuti fejbe vágnám a férjem ha leidiótázná,vagy kiabálna a kisbabánkra.

Ő az idióta,és egy vadmarha!!! Annyira felbosszant!

Nálunk talán a páromnak még nagyobb türelme van a gyerekhez,mint nekem.

2011. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen!Az elején amikor először mondta én is "nekimentem".De nem akarom,hogy a Drága Kincsem,abban nőjön fel,hogy apa meg anya folyamatosan ordibál.Egyszerűen nem tudom,hogy mit tegyek:(nagyon-nagyon megromlott a kapcsolatunk emiatt,pedig gyerek korunk óta együtt vagyunk.
2011. jan. 30. 19:07
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ne keseredj el, és ettől még lehet majd ő jó apa, csak a sírós babával nem tud mit kezdeni. Meglátod majd amikor nagyobb lesz a pici és a nyűgösség is elmúlik, sokkal jobban ellesz vele.

Nehéz tudom, a mienk 10 hós, de próbálj meg túllépni ezen, és szeressétek egymást. Beszéljétek át a problémákat, kinek mi a rossz, mi lehetne a megoldás.

Nem a válás a megoldás, hanem a kommunikáció és a szeretet. Mi is összezördülünk vaéamin minden héten, de megbeszéljük és ettől még nagyon szeretjük egymást.

2011. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hogy mondhatja valaki a sajat gyerekere, hogy idiota meg barom? Tetszik, vagy nem, a babak nem rogton 6 diplomaval bujnak ki. Nem tudom, o hogy gondolta.

Beszelj vele, hogy ezt azert gondolja vegig, ha o nyugos, neki hogy esne, ha megnyugtatas helyett leorditanak? Meg nyugosebb, szomoru, es frusztralt lesz. Hat ugyanigy van a babakkal is, csak ok nem tudnak visszaszolni, es megvedeni magukat. Ehelyett meg jobban sirnak. Probalja meg inkabb megsimogatni, halkan beszelni hozza, de azt nem gondolhatja komolyan, hogy az, hogy o kiakad, megoldja a helyzetet.

En biztos vagyok benne, hogy igenis aranyos gyereketek van.

2011. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tutira nem tűrném, hogy a férjem ilyen szavakat vágjon a kislányunk fejéhez. Sokan le fognak ezért pontozni, de ez nálam válóok. Persze a férjemnél is. Mármint ha én nem megfelelően beszélnék a gyerekkel.

Mindenkinek lehet rossz napja, lehet fáradt, vannak problémák...stb, de azt, hogy ezt egy felnőtt, önmagát kontrollálni képes ember egy gyereken töltse ki, még ha szavak formájában is, az elfogadhatatlan.

bocs mindenkitől, akit esetleg a sorok "bántanak".

Kedves kérdező! Szerintem mutasd meg ezt az oldalt a férjednek(mármint a kérdést). Hátha elgondolkodik. Remélem hamar megoldódik a problémád.

2011. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!