Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jatszotok 20 honapos...

Mit jatszotok 20 honapos babatokkal? Mik erdeklik?

Figyelt kérdés
Az en lanyom nagyon aktiv.Semmi nem koti le sok idore.Karacsonyra sok jatekot kapott de mar azokat is megunta!Nem tudok mindig uj jatekot venni neki!Kiszedi a jatekokat aztan vissza pakolja es unatkozik.Szeret fozocskezni,rajzolni,szinezni,babazni de mind csak kis idore foglalja le es a nap tobbi reszeben csak szenved,nyuglodik en pedig megorulok mert semmit nem tudok csinalni tole!Bujocskazunk vagy kitalalok neha dolgokat de azokbol is kifogyok es nagyon nehez egesz nap szorakoztatni!Ti mit csinaltok egesz nap?Ha kimegyunk akkor nem akar setalni,vissza akar fordulni,ha szankoval viszem ki akkor unottan ul rajta vagy leakar szallni szoval most az is uncsi.Van valami tippetek?Vagy csak irjatok le milyen a napotok!Koszi elore is!
2011. jan. 30. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

szia, hát sok okosat nem tudok mondani, de azt igen, hogy ez normális. ui. ha nagyon aktív és kíváncsi, akkor bizony őt mindig új és új dolog érdekli, amit persze nagyon nehéz biztosítani. az én kislányom 2 éves, és lassan de biztosan javul a helyzet, ő hasonló típus, mint a tiéd. amit megunt, mert tudja kívülről, azt nem lehet nála elsózni többé, és sajnos hamar kitanul egy játékot...ez egyfelől fárasztó, másfelől jó, hogy ilyen okos. majd az is biztos, hogy ha mehetünk a játszóra, akkor jobb lesz. nálunk pl. most a fő kedvenc játék az én fényképezőm....már rájött, hogyan tudja megnézni a képeket rajta, meg hogy lehet fényképezni, és azzal elvan akár 20 percet is. igyekszem én is sokat foglalkzni vele, délelőtt sajnos nem sok időm van, mert reggeli, majd a boltba, majd főzés, akkor bizony muszáj lekötnie magát, ő is szeret főzni, adok neki vizet hozzá, azt töltögeti, múltkor még tésztát is raktam a vizébe....aztán meg nagy konyhánk van, és ott tud motorozni is. motoroztatja a kutyáit is. vagy mondom neki hogy építsen a kutyusoknak a legóból házat, valamennyire az is leköti. más nem nagyon. inkább du foglalkozok vele többet, mesekönyv, mondóka, pötyi játék, horgászjáték, festés....ezek mennek. de mondom, jobb mint 20 hósan volt. ami a kinti dolgot illeti, vele sokáig csak az ment, hogy babakocsival vagy biciklivel elmentünk a játszóra, gyalogolni vele nem lehetett. se motorozni, mert nem jutottunk egyről a kettőre. kb. 1 hónapja már el lehet jutni vele motorral A-ból B-be egész jó idő alatt, persze ha sietünk nem így indulunk el, és most pénteken meg először életében kb. 1 km.-re voltunk oda meg vissza gyalog. bár már 11 hós kora óta jár, ez nálunk nagy szó, mert vmi miatt ő nem volt hajlandó gyalogolni soha.

szóval van fejldőés azért. :)))

2011. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha én írtam volna ki a kérdést:)

Kisfiam is ugyan ez. Egyszerűen már nem tudok mit kitalálni mert nagyon hamar megun mindet. Állandóan csak megy-megy. Ő nem motorozik, nem szeret egy helyben ülni sem. Sőt azt sem szereti, ha mondókázunk, vagy olvasunk. Sajnos még azt sem tudtam megtanítani neki hogy hol vannak a testrészei, mert nem áll meg, leülni meg pláne. Meséskönyveket is ha nézegetünk, az is max 5 perc. Remélem változni fog. A séta nálunk is így van, unottan sétál, nem érdekli a kint dolgok. Szánkózásnál dettó. Imádja a kirakókat, de azokat már kívülről fújja, olyan gyorsan kirakja, mintha sietne mert neki más dolga van. Most próbáltam hogy bábozunk, na az sem.

És ő is 20 hónapos.

2011. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is 20 hónapos. Teljesen más személyiség ezek szerint. Az unokatestvére a tieitekhez hasonló, aki mindent hamar megun, nem ül le játszani hosszabb ideig.

Az enyém szeret firkálni, rajzolgatni. Van egy kis készlete, filcekkel zsírkrétával, színes ceruzákkal. Azzal sokáig elvan. Szert kirakózni, könyveket nézegetni, kártyákat pakolgatni szatyrokba, kosarakba.

2011. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!