Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az antibiotikumtól a 7 hós...

Az antibiotikumtól a 7 hós babámnak véresre maródott a popsija, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész nap szabadon van, össze vissza pisil kakil, nem győzöm cserélni alatta az eldobható lapot, vastagon kenem Bepanten plusszal, de ahányszor köhög egyet egyből kaki is jön, ami azonnal csípi szegényt. Ötlet? Vagy volt már vkinek ilyen?
2011. jan. 29. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem maga az antibiotikum csípi, hanem hasmenést okoz és az miatt lett ez, mert az antibiotikum kinyírja a hasznos bélbacikat is

normaflórt szoktak javasolni

a mi dokink eléggé gyógyszer ellenes, és csak legvégső esetben vagy ha nagyon muszáj, akkor ír antibiotikumot, mi eddig egyszer kaptunk (18 hónap alatt) tüszős mandulagyulladásra, és Ospent írt fel, mert ez az egyik legenyhébb antibiotikum, csak a vivő anyaga csinál hasmenést, nem is kellett normaflór

2011. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy orvosnak mutatod meg!
2011. jan. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

valóban kell az antibiotikum mellé valamilyen probiotikum, illetve olyan ételek adj neki, ami hasfogó, pl. sok répa, banán.

én neogranormonnal kenem a lányom popsiját illetve van sudo krém is. érdemes ilyeneket tartani, szerintem mindkettő kiváló minőség és használ is. A neogranornom különösen jó, mert hámosít. Lehetőleg tiszta vizes puha ruhával töröld a fenekét, a popsitörlők a kicsípett feneket mégjobban irritálhatják.

nem biztos, hogy jó ötlet szabadon hagyni egész nap...bár ehhez nem értek annyira, inkább sűrű peluscsere kellene.

2011. jan. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!