Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikor indul el a...

Szerintetek mikor indul el a kisfiam? 15,5 hónapos, még nem jár.

Figyelt kérdés

Hónapok óta bútorokba kapaszkodva jár, meg 2 kézzel vezetve is, egy kézzel még nagyon imbolyog. 1 hete állt meg először kapaszkodás nélkül, eleinte csak pár pillanatra, most már 1 percet is kibír. Lehet ebből következtetni, hogy mikor kezd járni?

Nem aggódok, tudom hogy van még ideje, meg látom, hogy szép egyenletes a fejlődése, és sürgetni sem akarom, de hát elég türelmetlen vagyok, a környezetemben az összes fiatalabb baba már szalad. Biztos megértitek:)


2011. jan. 28. 08:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mi mentünk vele kézen fogva. amikor úgy érzi, hogy anélkül biztos neki, akkor fog menni és ment is 13 hónaposan.
2011. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fiam 15 hónapos volt,amikor felállt kapaszkodás nélkül és tett pár lépést egyedül.Eltelt olyan három hét,mire elkezdte róni a köröket az ebédlőasztal körül.csak ment és ment és ment,nem tudom hány kört.Most 16,5 hónapos,és már nagyon ritkán mászik.úgyhogy kitartás,már nem soká menni fog.az érzésed ismerem,én már el voltam nagyon keseredve.
2011. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!