Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed Vida Ágiról?...

Mi a véleményed Vida Ágiról? Jó tanácsokat ad? Szereted a blogját?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A válasza teljesen jó volt szerintem is, a tej körül elég nagy ellentmondások vannak, sokan hajba kapnak itt is, hogy tejet vagy tejitalt igyanak a babák 1 év felett...


Viszont én akkor rágtam be rá egy kicsit, amikor az egyik hírlevelébe azt írta, hogy az a baba, amelyik magától elalszik és elvan az anyukája nélkül is, nem akar egész nap ölben lenni, az azért van, mert magára hagyták és csalódott mindenkiben és azért nem sír elalvás előtt, mert tudja, hogy nem törődnek vele. Meg hogy legyen egész nap rámkötve a babám hordozókendőben, úgy aludjon állandóan és én úgy menjek wc-re, meg zuhanyozni, mert hogy az afrikai törzsek is így csinálják és hogy ott milyen nyugodtak a babák! És nekem még lelkiismeret furdalásom volt pár napig, hogy én milyen rossz anya vagyok, mert nem altatom fél-1 óráig a gyerekeimet föl-alá sétálgatva és énekelgetve, meg be mertem tenni a pihenőszékbe vagy le a játszószőnyegre, amíg tettem a dolgom...

2011. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Erre a hírlevélre én is emlékszem. Jó nagy hülyeség. Nekem még cicin alszik el a kisfiam, de szerintem ez nem baj. Mindig vele vagyok, állandóan, de azért a wc-re és fürödni nem viszem magammal. Aztán így, amikor dolog van, akkor apázik. És én is beleteszem az etetőszékbe, például amikor főzök, vagy mosogatok. Érdekes lenne, ha egy 1 éves baba aki 13 kg rajtam lógna egész nap.

Na de visszatérve a témához. Annyi volt a bajom, hogy nem tudom hogy mit csináljak tej ügyben. Adjam majd, vagy ne? Februárban tölti be az 1 évet és még szopik és még fog is, és nem akarom tejjel tömni, de vannak ételek, amibe kell.

Szóval döntse el az ember :) úgy, hogy mindenki mást mond.

2011. jan. 27. 19:44
 13/13 anonim ***** válasza:

A cicin altatást ő sem ellenzi. Azt írja, hogyha az anyának ez nem gond, akkor lehet engedni. Egyébként én is gondolkodtam ezen a tejes dolgon. Kislányomnak 15 hónaposan vezettem be, mert akkor szokott le a ciciről. A gyerekorvosom azt mondta, hogy lehet már 1 éves kor után, de sok helyen olvasni, hogy még 3 évesen sem. Szerintem ez tápszermarketing. Én is vettem a tápszert, egy dobozzal 3 nap alatt megivott, hát egy kicsit drága mulatság nekem.

A kisfiam meg most töltötte az 1 évet, már főzök neki tejjel. Tehéntejet még nem adok neki, amíg szopik. Inni vizet kap.

Én az altatással kapcsolatban kértem tőle segítséget. Nálunk az volt a baj, hogy a 2. gyerekemet órákig kellett altatni, addig meg a nagy felforgatta a házat. Nekem meg pont azt írta, hogy hagyjam ott a kicsit, és néha menjek be hozzá, de ne hagyjam a nagyot magára. Na, bumm! Ez egyébként nekünk nem jött be, hiába próbáltam. Sajnos az egész ház tele falfirkával, amit a 2 éves lányom készített, amíg a kicsit altattam.

2011. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!