Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért zöldes a kakija?

Miért zöldes a kakija?

Figyelt kérdés
6hónapos a fiam,kb 2hete kezdtük a hozzátáplálást,és pár napja vettem észre,hogy zöldes a kakija. Mitől lehet?Normális?anyatejes amúgy mellette.
2011. jan. 26. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
normális mivel elkezdtétek a hozzátáplálást az étel meg az anyatej ezt hozta ki,főleg ha valami zöldséggeset evet.
2011. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha túl sokat esznek, akkor az emésztetlen anyagok ilyen zöldes kaki formájában ürülnek.A védőnő. és a dokinő mondta!
2011. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.ő sokat eszik,1üveggel bevág 1étkezésnél,és mellé még szopizik is.De ő kér ennyit,ha nem kéne neki,eltolná nem?Akkor ne adjak neki ha kér még vagy mi?
2011. jan. 26. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Adjál nyugodtan, ami felesleges, az kijön.Ne vonj meg tőle semmit, ha ő jóízűen megeszi, akkor csak egyen:)
2011. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont tegnap mondta a védőnő, hogy had egyen annyit a gyerek amennyit kér, mert a fölösleg alul vagy fölül, de kijön!Az én kislányom 1hónapos és tápszeres,de amikor zöldet kakilt azt mondták vagy attól van, hogy sokat eszik, vagy attól, hogy keveset.Aztán döntse el az anyuka.
2011. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.Pon tegnap voltunk a dokinál,de el is felejettem neki mondani,viszont majdnem hanyat vágta magát mikor mondtam mennyit eszik..de most mit csináljak?2hete kezdtük csak,de ő már a 3.napon megevett 1üveggel egy etetéskor,és mellette szopizik még,és ez mindig igy van...van hogy pluszba még 200at is megeszik rögtön utána,de van hogy "csak"100at,de az alá nem megy....félek hogy ő sose fog jelezni hogy elég,nem kell már több,csak eszik-eszik...van ilyen?
2011. jan. 26. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nagy zabagép volt, jók is voltak a súly, magasság értékei.De most már szerintem normálisan eszik.

Mekkorák vagytok?

2011. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát ez az,nem nagy baba ahhoz képest,7és fél kg,66-68cm,(3100-el született a 37.héten.) Szóval nem nagy szerintem,de étvágya az van neki....
2011. jan. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!