Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet zöldes a 1,5...

Mitől lehet zöldes a 1,5 hónapos babám kakija?

Figyelt kérdés
Eddig szép arany barna volt,de ma este volt benne zöldes árnyalat is.
2010. márc. 22. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, ne aggódj!

Vagy túlette magát, és akkor lehet zöldes vagy tök zöld, mert nem emésztette meg mindet, sőt még fehér darabkák is lehetnek benne.

Vagy még éhes és azért is lehet zöld (ezt is mondták). De ha éhes akkor sír, ezt úgyis észreveszed.

Szóval nem kell aggódnod, normális ez is!

2010. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sírni nem sír, éhes nem hiszem,hogy lenne. 100-130 ml a befogadókája általában,naponta 6-7szer eszik. 3,6-tal született (3,38cal hoztuk haza) most 4,88 (kedden lesz 6 hetes).
2010. márc. 22. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyerekdokink is azt mondta, hogy nem baj, ha zöld, csak nyálkás ne legyen.
2010. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyálkásnak sem volt nyálkás,csak a szokásos fosika. Tényleg, szopis babánál az állandó fosi az nem gáz,igaz?!
2010. márc. 22. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
A hígabb széklet normális, hiszen még nem eszik szilárd táplálékot. A színe miatt sem kell aggódni, előfordul.
2010. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az en lanyomnak legalabb egy honapig zold volt ennyi idos koraban. A gyerekorvos csak legyintett, hogy majd visszaall a sargara, ne aggodjak. Es egyszer csak visszaallt.
2010. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hónapos mult, nála is előjön időnként, ő olyankor sokat eszik, attól van. Nincs ezzel semmi gond.:)
2010. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak akkor volt zöld, ha tejeset ettem, később kiderült, hogy tejfehérje allergiás. De csomó más tünete is volt mellé, sírt, pöttyös volt, néha vércsík is volt a kakiban. Ha csak ennyi, hogy zöld, szerintem is várj, majd visszasárgul. :)
2010. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet összefüggés a babám zöldes kakija közt és akközt,hogy kezd megjönni a havi bajom??
2010. márc. 23. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!