Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5hós babámnak zöldes,...

5,5hós babámnak zöldes, nyálkás a kakija, hiába adom a normafloret, lehet, hogy csak a foga miatt? Vigyem dokihoz? és ha ott elkap vmi bacit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mióta van ez a zöldes kaki? Ha hosszabb ideje akkor én elvinném. Apróságokkal én sem szoktam orvoshoz szaladni a gyerekkel főleg akkor nem ha tudom, hogy tele van a rendelő betegekkel (nálunk sajnos együtt van a felnőtt és a gyerek rendelés is így még gázosabb) de ha menni kell akkor menni kell. A normaflore-t orvos javasolta? Volt valami probléma vagy miért adod neki?

2010. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvittem,mert több mint egy hete van ez és a múlthéten tanácsadóba mondta a dokink,hogy azt adjak neki,de most is csak azt kell adni.Azértfélek,kicsit idegesítő,hogy ilyen a kaksija,bár már nem olyan sok.
2010. aug. 19. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!