Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha zöldes a kakija 4hetese...

Baj ha zöldes a kakija 4hetesemnek?

Figyelt kérdés
1nap töbször van kaki,szinte minden pelusozásnál.És mindig sárga-zöldes.Normális ez?Vagy mitől lehet?Csak anyatejes amúgy.
2010. aug. 21. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fotucsok ***** válasza:
Anyatejes babáknál előfordul. Nekem azt mondta a dr.nő, hogy vagy sokat eszik, vagy keveset. Azt tudtam,hogy keveset nem. De nem kellett vele semmit csinálni.Elmúlt.
2010. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is sokszor volt zöld a kakija miután hazajöttünk a kórházból. A gyerekorvos azt mondta azért van, mert "túletetem".... Tény, hogy korához képest mindig sokkal többet szopizott(160-at megevett már 1-2 hetes korában és ezt napi min.6 alkalommal), de nem volt szívem kivenni a szájából a cicit,így hagytam annyit egyen amennyi kell neki. Kb.2-3 hónapos kora között szűnt meg ez a zöldes kaki.
2010. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez is teljesen normális náluk, nyugi! :) [link]
2010. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!