Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszak az 1 hónapos...

Mit játszak az 1 hónapos babámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti mivel kötöttétek le a figyelmét? Én minden nap tornázok vele, pucérkodunk (mármint ő), éneklek neki, verset mondok. De azt veszem észre, hogy már unja ezeket, új dolgokra lenne szüksége. Van valami ötlet, hogy hogyan kössem le úgy hogy közben fejlődjön is?


2011. jan. 26. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hintáztathatod, énekelj neki továbbra is, mondj neki mondókákat, mindig mondd el, épp mit csinálsz vele! Egy kisbaba mindentől fejlődik, főleg, ha hallja, amint hozzá beszélnek és megfelelő testi kontaktus éri.
2011. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy unja! 1 hónaposnak minden új! Mi kaptunk egy felhúzhatós játékot, na azt napi 120szor is élvezi. Rakjál egy csíkos pólót a kiságy szélére, azt szeretik nézni, vagy ha van pihenőszék, rakd néha a könyvespolc elé, nekem azt imádta, vagy egy nagy virág mellé. Nekem 4 hónapos, de még nem unja ha nap, mint nap ugyanazt hallja. Örül neki, ami ismerős! Ügyesen csinálod, biztos hogy élvezi, legfeljebb még nem tud annyi érzelmet kifejezni!
2011. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vittem magammal a pihenőszékben, beszéltem hozzá, hallgattunk babadalokat a neten, halkan. Hordoztam körbe a karomban a lakásban. Ujjbábokkal báboztam neki, de ezt már olyan 2-3 hónapos korában inkább.


[link]

2011. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!