Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hós babámmal mit játszak?

17 hós babámmal mit játszak?

Figyelt kérdés

Kicsimmel nagyon szeretünk "szöszmötölni" múltkor játszottunk eggyel vagy negyed óráig:)

Szeret gyurmázni, rajzolni, könyvet lapozni minden olyan játékot amihez a kezét használhatja..

Mit ajánlanátok mit játsszak vele ami ilyen jellegű?

Akár bolti is lehet!


2011. júl. 14. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Színes golyókat vagy gyöngyöket kiborítotok a padlóra, aztán összeszedegetitek. Tapasztalatom szerint ez jó móka ennyi idős gyerkőcnek. :) HA már kinőtte a mindent a szájamba tömök-korszakot.
2011. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én 17 hónaposom imádja a pohár tornyokat! Kettő is van neki, és nagyon szereti pakolászni őket! Felfele is, és összefele is.

A másik kedvenc az építő kocka. Nagyon szeret építkezni.

Formabedobózunk is, de annál hamar elveszti a türelmét, ha nem megy be elsőre a forma... :)

A tologathatós dolgokat is nagyon szereti, legyen az autó, repülő, vagy bármi aminek kereke van!

2011. júl. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos még előszeretettel kóstolgat meg olyan dolgokat amiknek nem éppen a szájában lenne a helye:))

És milyen építőtök van?

2011. júl. 15. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

2. vagyok


Nekünk ilyen építőkockánk van:

[link]

A fiam nagyon szeret vele építeni is, de csak ki-be pakolászni a dobozba is szereti. Meg szét szoktuk válogatni színenként (ezt egyelőre még csak én), ő meg aztán összekeveri az egészet! :)

2011. júl. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!