Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy jobban...

Mit tehetnék, hogy jobban táplálja a tejem?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lányom, és az elmúlt egy hétben csak 40 g-ot hízott, de előtte is csak 70-et. Hetente egyszer mérjük, és szoptatom.Ez nagyon kevés!Eleve kisebb súllyal született ( 2510 g), és most is csak 5070g. A korabeli babák már 6,5-7 kilósak.Szedek még terhesvitamint is, viszont lehet, hogy nem táplálkozok változatosan.Nappal 2 óránként eszik, de éjjel már régóta nem.Mi lehet a baj? Miért nem gyarapodik megfelelően? délután kijön a gyerekorvos, és megbeszéljük. Nagyon nem szeretnék áttérni a tápszerre, de ha a kicsi úgy jól hízna, nem bánnám!Kezdem magam nagyon rosszul érezni amiatt, hogy nem vagyok képes sem méhen belül, sem kívül normálisan táplálja a kis drágámat!
2011. jan. 25. 10:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ne viccelj már, 4 hónapos korára megduplázta a súlyát, mit akarsz még??? az enyém 7 hónaposan volt 8 kg...pedig tápszert evett és korán hozzátápláltam.
2011. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is így jártam,és nekem is azt mondta a védőnő,hogy kezdjük a hozzátáplálás,azzal majd hízik egy kicsit,na ennek az lett a vége,hogy a tejem meg elkezdett apadni:(
2011. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ugyanez nálunk is, akkora vagyok mint te, a kislányom 4 hósan alig 5 kg volt, most 6 hósan 6,5

csak szopik és semmi más, most kezdek kis sárgarépát, almát kóstoltatni. vékonyka, de boldog kisbaba, nem érzem h gond lenne. és én csak napi 2x eszem, max 3x. ő viszont legalább 10x, éjjel is. 2480 grammal született.

2011. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Ezt megnyugtató volt olvasni. Ők pici, de nagyon formás babák:)) És az én lányom is nagyon boldog, kiegyensúlyozott baba. Tegnap a doki azt mondta, hogy most egy hétig ne egyek tejterméket, meg még egy-két dologról letiltott, mert lehet, hogy a pici allergiás valamire, amit eszek.Ha egy hét alatt nem hízza meg a 150 g-ot, akkor hozzátáplálás, vagy tápszer. Köszi mindenkinek!
2011. jan. 26. 07:36
 15/15 anonim ***** válasza:
tőlem folyton kérdik hogy na, hány kilós? mikor mondom h kb ugyanannyi mint egy hete, akkor jaaaj, éhezteted...persze, az éheztetett gyerekek folyton nevetgélnek, kiabálnak, mászkálnak, játszanak, ugye? én is tudom hogy lassan hizik, de amig nem látszana rajta valami betegség jele, addig nem aggódom, orvos is látta, nem mondta h valami ne lenne rendben.
2011. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!