Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátokkal mit...

2 hónapos babátokkal mit játszotok? Tornáztatjátok, felüléstanítás ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tobbnyire csak enekeltem neki, baboztunk, ilyenkor meg nem igazan erdeklodott a jatekok irant, ha nem volt hozza egy felnott jatszotars.

A tornaztatas kimerult a babamasszazsban, az ulesre valo tanitas meg ha jol tudom nem tesz jot egy babanak. Ne eroltesd, majd felul magatol tanulas nelkul is.

2011. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
két hónaposan még felülni ne tanítsd, mert a gerincét nagyon megterheli. Viszont háton fekve játékosan "húzhatod" a kezét. Vagyis megfogod, hogy egyenes legyen a karja, és hagyod, hogy ő egy kicsit erőlködjön a semmivel. Nekik még nem nagyon van szükségük játékra. Elég ha a közelében vagy, simogatod, megöleled, halkan énekelsz neki vagy játszol a kezével, ujjaival közben. lóbálsz a feje fölött vmi színesen, vagy zörgőset, amit nézegethet. Nekik még ez bőven elég. Majd ha már tud fogni, és irányítani a kezét, akkor lesz érdekesebb a dolog. :)
2011. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanítottam ülni. Játszószőnyegre fektettem napi pár alkalommal, ott mutogattam neki a fellógatott játékokat. Óvatosan szoktam tornáztatni, kezeit, lábait átmozgatni.
2011. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak tervezem,hogy pocaklakóval megyünk babamasszázsra meg mutogatok neki színes dolgokat,ami leköti meg tud nézelődni,azzal is fejlődik.
2011. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem két hónaposan,7 hetesen kezdtük el a babamasszázst, de sajnos csak 4.5 hónapos koráig mentünk, mert utána már nem érdekelte. 2 hónaposan még nem nagyon lehet vele játszani, csak énekelni, hintáztatni lehet, meg ilyesmi. Jövő héten lesz az enyém fél éves, most már lehet gyúrni-nyúzni:D

Kukucs játékot már elkezdhetsz vele játszani, de még nem biztos, hogy élvezi.

2011. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi,h ilyen gyorsan válaszoltatok.A neten láttam, 1.5 hetes babát tanítanak ülni 4 hónaposat átfordulni orvos mondja Anyukának mit csináljon.Amúgy voltunk dokinál és ő is tanította az átfordulást a babámnak.Szóval nem ültetem, csak időnkét felhúzom ülésbe pár másodpercig, amíg a fejét is tartja,és ez nagyon tetszik neki.Szerintetek ez nem erősíti a nyakizmát?
2011. jan. 24. 00:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A nyakizmát az erősíti, ha sokat van hason.


A neten sok marhaságot is találni, ne ezt vedd alapul. Ha nem tudod, mit csinálj, szakembert kérdezz. Ültetni nem szabad tanítani se most, se később, ülésbe húzni is ráérsz 3-4 hónaposan.

2011. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Két hónapos vizsgálaton mutatta a védőnő,hogy megfogom a két kis kezét és magamfele húzom óvatosan.Naponta gyakoroltuk.Nyakerősítés.Nem erre gondoltál,kedves kérdező?Amúgy addig a kisfiam hason alig emelte a kis fejét,utána már sokkal jobban ment.3,5 hósan fordult át először 4,5 hósan már mindkét oldalra nagyon szépen ment.6,5 hósan ült fel és kb 7 hósan állt fel és mászott.Most 11 hós,magától lépked már 1 hónapja bútorok mellett és 1 hete elkezdett egyedül lépéseket tenni,ma már simán végigmegy a szobán segítség nélkül.

Mindenre magától jött rá.

2011. jan. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!

erről van szó amit írtál.Köszi a megerősítést.Hányszor gyakoroltátok egy nap?

2011. jan. 24. 23:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Eleinte pelusozásnál 1szer 2szer,majd egyre gyakrabban.Biztos ez segített abban,hogy a kisfiam nyaka megerősödött és még élvezte is,mert minden alkalommal kapott egy puszit(persze nem csak ilyekor:))
2011. jan. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!