Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babának milyen tejtermék...

6 hós babának milyen tejterméket szabad adni?

Figyelt kérdés
A doktornőnk kérdezte, hogy kapott-e tejterméket már a babám. A kérdésen meglepődtem, mert eddig nem merült fel bennem. De ha lehet, akkor milyet adjak? Túrókrémet pl?
2011. jan. 23. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért ráérősség az, ha 6 hónaposan még nem eszik a gyerek csülkös pacalt...


De ti tudjátok, mindenkinek szíve joga eldönteni, mit ad a gyerekének. Aztán ha majd pár év múlva ne adj Isten tejérzékeny lesz, elgondolkodhat, vajon mit is rontott el...

2011. jan. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves 22.58-as.És szerinted miért van annyi allergiás a 20-30-40-esek között????
2011. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6 hónaposnak tejet adni kb ugyanakkora marhaság mint óvodás koráig szoptatni.
2011. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ilyen szócsata lesz, ne haragudjatok. Tápszeres a kislányom egyébként, és én is gondoltam 2-3 hónapot még várni. Azt gondolom az a "csülkös pacal" (ha jól emlékszem) pici túlzás, de nekem kifejezetten kérte a doktornőnk, hogy pl. a főzelékeket kéne adni, mert kellenek a zsírban oldódó ásványi anyagok. Természetesen sütőtök, krumpli répa és társai. Nem hiszem, hogy ettől rossz anya leszek. Azt meg végképp nem tudom elképzelni, hogy van olyan anya, aki ekkora babáját mondjuk pörkölttel etetné... Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 24. 11:58
 15/16 anonim ***** válasza:

A csülkös pacallal okés, hogy túloztam, és nem is rád, kedves kérdező, akartam reagálni, hanem arra az anyukára, aki azt mondta, hogy nem mindenki olyan ráérős, mint mi. De könyörgöm, hova siessünk??? Nem lóverseny ez....

Mindent a maga idejében! A tejtermékeknek 8 hónaposan, a tejnek meg 1 évesen van meg a maga ideje. És nem 6 hónaposan, meg ugyebár a kedves 64%-os dédnagymama hozzáállását is ismerjük: 3,5 hónaposan már háztartási kekszet reszelt a gyerek almájához.

Erre kérdezem én: HOVA SIETÜNK???

2011. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,egyetértek veled.De magyarázza meg már valaki,hogy miért marhaság 3 évig szoptatni?Nem arról volt szó talán,hogy nagyanyáink hogy csinálták.Vagy csak a bizonyos ételek korai bevezetésével utánozhatjuk őseinket?A hosszú szoptatással már nem?Jaj,hogy otthon kell ülni három évig,mert az anyatejet csak az anyuka adhatja ez benne van.
2011. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!