Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babának milyen tejtermék...

6 hós babának milyen tejterméket szabad adni?

Figyelt kérdés
A doktornőnk kérdezte, hogy kapott-e tejterméket már a babám. A kérdésen meglepődtem, mert eddig nem merült fel bennem. De ha lehet, akkor milyet adjak? Túrókrémet pl?
2011. jan. 23. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Maximum babajoghurtot (poharas, 6 hónapos kortól adható, ha jól emlékszem Humana).

De másmilyet ne. Túrót, sajtot, natúr joghurtot 8 hónapos kortól lehet bevezetni.

2011. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
8-9 hós kora körül szokták mondani a tejtermékeket, joghurt, túró. Előtte nem hallottam. Tejet meg egy évesen. Szerintem kérdezd meg a dokinőt, miért kérdezte, mert lehet nem is azért, hogy kéne adni, hanem valami más okból.
2011. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, ahogy írtátok, ezért is lepődtem meg. A héten jön a védőnénink, akivel jóban vagyok, majd kifaggatom:)

Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 23. 21:41
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Akármilyent adhatsz neki,csak most ez sok helyen nem szokás.

Riogatnak azzal,hogy árt a babának.

2011. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Semmilyet ne adj még neki, ne fog lemaradni semmiről, ha vársz pár hónapot.Túrókrémet, gyüm. joghurtot meg otthon csinálj.
2011. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%

Szia!

Gondolom,most felháborodást fogok kiváltani,de nem baj!:)

Babám 8 hónapos lesz!Túrórudit eszik MINDEN NAP!Vesszük neki a krémtúrókat!Újabban,megeszi az én joghurtjaimat!Akár az ivójoghurtjaimat is!:)Estére tejbegrízt kap!Van mikor kakaót,tehentejből!Eszik sajtot,túrót,mindenfélét!

Nem most kezdtük el ezeket,kb 3-4 hónapja eszik így!SEMMI BAJA!

Nem tudom ezeket kitalálta ki,de hülyeség!Régen sem voltak ilyenek!

2011. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

utolsónak:

Nagyon ügyes vagy:-(((((

kb 1-2 pers elkészítani otthon: NATÚR joghurt+ínatúr túró+ gyümölcs(pl banán) és összetutmixolod= túrókrém

2011. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Kedves utolsó,"gratulálok" a bátorságodhoz.Nálunk 8 hósan az anyatej volt az egyetlen tejtermék.Tehéntejet 2 évesen kapott először.Most 3 évesen ,még anyatejes.Én nem bántam meg,de mindenkinek joga van a sajat gyereke egeszségéről dönteni.
2011. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

ÉS szerintetek régen miket adtak a babáknak!?Amúgy meg nem mindenki olyan ráérős,mint ti!Mellesleg a védőm,a doktornőm tud róla,és abszolút nincsenek ellene!Végig alussza a babátok az éjszakát?És a Ti anyukáitok mivel etetett titeket!

Az utolsónak,csak annyi,hogy majd az oviba is bejársz szoptatni?(komolyan kérdezem)

2011. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem járok be,mert 4 évesen adom csak oviba,addig csak leszokik róla.
2011. jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!