Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allergiás lenne rá, létezik?...

Allergiás lenne rá, létezik? 1.5éves lányomat tegnap este bekentem Jhonsons baby testápoloval fürdés után, és reggelre tiszta kiütéses lett a teste. Elötte nem használtuk

Figyelt kérdés
Adtam neki calciumot,kicsit halványul,vagy holnap vigyem dokihoz?
2011. jan. 23. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is allergiás a Johnson termékekre, és már mástól is hallottam ugyanezt.

Holnapra úgyis látod, hogy milyen a bőre, kell e orvoshoz vinned!

2011. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mi gyerekorvosunk kifejezetten ellenjavalta a J.b. termékeket, azt mondta sok esetben találkozik olyan allergiás esetekkel, amiket ezen márkájú termékek okoztak.

Véleménye szerint inkább nagyobb gyermekeknek ill. felnőtteknek kéne csak használni.

2011. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi orvosunknak is ugyanez a véleménye a johnsonnal kapcsolatban, mint az előző válaszolónál. Az én lányomnak is lehet hogy ettől jött ki az ekcémája, mert időben akkor jelentkezett, amikor épp azt használtuk. A zwitsal-lal is ugyanez a helyzet.
2011. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Johnsonos termékekeben kőolaj származékok vannak. Nem ajánlom senkinek.
2011. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez szuper!

A SOTE I-es szülészetén azzal mossák nap mint nap az újszülötteket. Én is sok ellenjavallatot olvastam a Johnson's-szal kapcsolatban, de nekünk ez vált be a legjobban... Asszem ideje lecserélni.


Mi most jártunk így a Nivea pelekakiütés elleni krémjével, úgy kaptuk és két nap alatt teljesen kicsinálta a fiam fenekét!

2011. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én babám a Nivea baby olajtól lett pöttyös. :(

Azt sem ajánlom.

2011. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!