Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kenhetnék még a babámnak...

Mit kenhetnék még a babámnak (1 éves) a kenyerére? A májast nagyon szereti. Valami más, ami kenhető, van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vaj,sajtkrém(1éves tehát szerintem adhatod neki).
2011. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lekvár,mogyorókrém,vaj,tojáskrém,sajtkrém.
2011. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni rio mare halat ilyen kinyomós tubusban (nem tudom a pontos nevét csak azt hogy baromi drága) azt nagyon szereti a kislányom..
2011. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
körözött
2011. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésnél írtam pár szendvicskrémet, ide is bemásolom:

- körözöttet (túrót, pár kanál natúr joghurt, snidling aprítva, vagy aprított vöröshagyma, pici pirospaprika a színe miatt, kevés vaj, pici só, őrölt kömény, jól kikevered az egészet)

- avokádókrémet (avokádót - ami bepuhult már - összeturmixolni pár kanál natúr joghurttal, pici sóval, pár csepp citromlével, és zúzott fokhagymával, később egy nyomásnyi majonéz is mehet bele, ha a tojást bevezettétek)

- rio mare tonhal- vagy lazackrémet (rio mare paté a neve)

- házilag készített májkrémet (olajon fonnyasztasz aprított hagymát, rárakod az elkapart csirkemájat, pici vizet, majorannát, majd fedő alatt puhára főzöd, ha elkészült, raksz hozzá egy kis vegetát vagy sót, majd ha kihűlt, kikevered az egészet vajjal - kicsit egészségesebb, mint a bolti)

- tojáskrémet (főtt tojást összetöröd, kikevered kevés vajjal, kiskanál natúr joghurttal, pici sóval, és tetszés szerinti zöldfűszerrel)

- ha van házilag készített lekvárotok, akkor azt is kenhetsz a kenyerére pici vajjal (én teavajat használtam mindig)

- tejfölt, reszelt sajtot és felaprított sonkát összekeverve isteni szendvicskrém lesz belőle, kevés mustárt is lehet hozzárakni.

2011. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagy kedvence volt ennyi idősen a tejfölös kenyér. Simán megkentem tejföllel, és Ő kétpofára tömte magába.
2011. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam igaz már 2 éves, és él-hal a ketchupös kenyérért.Ha kérdezem mit enne, nyitja a hütőt és veszi elő.
2011. jan. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!