Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kaphat 8 hónaposom reggeli...

Mit kaphat 8 hónaposom reggelire a kenyerére? Ti mit adtok regglire?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8 hónaposan anyatejet kapott reggelire:-))
2011. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónaposan reggelire tápszert kapott, majd tejpépet és babatejet, szerintem egy 8 hónapos babának még nem pl. kenyérre, vajra és szalámira van szüksége.
2011. máj. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9hónapos lányomnak tápszer a reggeli.Nem kenyér kell még szerintem ennyi idősen.
2011. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajtot pl, más nem jut eszembe :) esetleg túrót

Az én 8 hónaposom is nagyon enne már kenyeret, de nem tud még rágni :)

2011. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk tejpép a reggeli. Utolsó voltam
2011. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az enyém is anyatejet kap :)

De mikor elkezdek én reggelizni, akkor mászik hozzám és nyammog, úgyhogy kénytelen vagyok neki adni pár falatot második reggelire. Sima kenyeret vagy kenyérhéjat kap, de arra gondoltam csíphetek-e neki már pl vajas vagy sajtos kenyérből, vagy mi mást adhatnék neki, hogy ne mindig ugyanaz legyen.

Bocs, ha nem pontosan tettem föl a kérdést, de úgy tapasztalom, ha agyonmagyarázom a kérdést senki nem reagál rá :(

2011. máj. 9. 09:35
 7/12 anonim ***** válasza:

8 és fél hós babám reggel tápszert kap s tízóraira rizspépet kap...

Nem tudná még megenni a kenyeret, sőt a darabosat sem tudja megenni:(

2011. máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok, attól, hogy nem tud rágni, megeszi a darabosat! Én sem hittem el, a kisfiam öklendezik a darabos ételtől, a kenyeret mégis elnyammogja.


Kedves kérdező! Tegyél rá neki vajat nyugodtan, úgy ízesebb lesz.

2011. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs az OFFért... utolsó, nem akad a torkán? Nálunk volt pár "baleset" azóta szüneteltetem :)
2011. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

en adok a 7,5 honapos lnayomnak vajaskenyeret, persze nem o harapja hanem en csippentek neki, persze a reggelije a tapszer ez csak a masodik fogas :P

ma peldaul adtam neki medvesajtot csak ugy nyammogta, de a szaraz sajt sem okoz neki gondot :)

szalamit nem szabad a kicsknek adni 2 eves korukig mert nagyon egeszsegtelen :)

2011. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!