Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kaphat 8 hónaposom reggeli...

Mit kaphat 8 hónaposom reggelire a kenyerére? Ti mit adtok regglire?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 07:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én kislányom 7 hós. Már egy jó ideje kap délutánonként kiflit, aminek a végét meg is eszi :) Foga még nincs. Éppen tegnap előtt mikor én is reggeliztem, akkor csíptem neki kis vajas kenyérdarabkákat. Nagyon ette. Egy negyed szelet kenyeret megevett. :) Szokott még kapni Manner babapiskótát is. Na az néha feltapad a szájpadlására. Nemsoká fogok neki adni sajtkrémes kenyeret is, vagy éppen trappista sajtos kenyeret. Lehet változatos is. Egyébként 8 hósan még nem ehet májkrémet? Persze minőségit. Így azt is adhatnál neki. Vagy körözöttet? De csak ha már adtál neki tejterméket!
2011. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

8 hónapos babám reggel még szopizik de mag pl adtam neki egy darab zsemlét és elnyammogta (nincs még foga).

szerintem saját készítésű krémeket nyugodtan. Pl csirkemájat megpárolod és egy kis margarinnal hogy ne legyen olyan száraz kikeverni, vagy túrót, esetleg tojássárgáját (lassan azt is kaphat ha jól tudom) egy kis margarinnal összetörni.

De akár csirkemellet is lehet megpárolod és összeturmixolod, vagy zöldségekből krémet.

Ezek szerintem 2-3 napig adhatók ha hűtőben van.

2011. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!