Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Linea cipők harántemelősek?...

A Linea cipők harántemelősek? Vélemények róla?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert ahol találtam a neten, ott az van odaírva, hogy ortopéd orvosok ajánlásával.

Tudja valaki, hogy ez mit is jelent pontosan?


2011. jan. 20. 16:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt irja,milyen a sarokdöntéses(supinált) Szamos cipő.

Szinte minden gyerekcipőboltban lehet kapni,Siestában,Brendonban is láttam már.

2011. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért furcsa számomra, hogy mindenki a puhatalpú cipőket isteníti, mert ok, hogy a láb számára a legjobb, ha sokáig mezítláb jár a baba, de nem otthon a parkettán, meg a járólapon, hanem természetes talajon. Szerintem jó a Linea, az én lányom is ilyet hord, nagyon hasonló a siestához.
2011. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ezek a LINEA cipők tényleg nagyon jók. Persze másfél 2 hónapnál többet nem bírnak ki, és utána a gyártó nem cseréli ki sem. A gyerek kifejezetten szerette, de amikor kilyukadt a talpa, és visszavittem, kiderült hogy nem rendeltetés szerűen lett használva. Kíváncsi lennék, hogy egy két és fél éves gyerek hogy tudja nem rendeltetésszeűen használni a 23-as cipőjét.
2013. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként az ortopéd orvosok nagy része már tudja,hogy a harántemelés többet árt,mint használ! Ellustitja a talpizmokat, és pont ezért lesz lúdtalpas a gyerek,mert nem tud kialakulni az egészséges,ERŐS lábboltozat.
2013. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló által írt dolog nálam sajnos bejött. Anyukám pici korom óta haránt emelős Siesta cipőkben járatott, mégis olyan lúdtalpam van, hogy csak úgy gágog... :)
2013. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!