Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátokat viszitek...

7 hónapos babátokat viszitek közösségbe? Értek ilyet:vendégség, bevásárló központ, játszóház, uszoda stb.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

vittük:

vendégség: már 2 hósan is.

bev. központ: nem. de cora- tesco igen a férjem nem tud vásárolni nélkülem.

uszoda: mi se járunk.

játszóház: nem

2011. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
miért te eddig csak otthon ültél vagy sétáltál az utcán? persze, hogy vittem , már 2 hetsen cipeltem magammal mindenhova, mert muszáj volt. 6 hónaposan már repültünk is és nyaraltunk vele. Vendégségbe? Hiszen általában 6 hónapos korig könnyű velük, aztán már mACERÁS VENDÉGSÉGBE JÁRNI, HISZEN ELKEZDENEK KUSZNI ÉS TUTI SENKINÉL NINCS BEDUGVA A KONEKTOR.... ADDIG JÓ VENDÉGSÉGBE JÁRNI, AMÍG ÖLBEN VAN VAGY EGY SZŐNYEGEN, MERT AZTÁN KÉT SZÓT NEM LEHET NYUGISAN VÁLTANI.
2011. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vendégségbe egy hónapos korától viszem hetente,kéthetente,bevásárlóközpontba is.Játszóházba,uszodába nem járunk,de kb. 11 hónapos kora óta járunk hetente zenebölcsibe.A családban is van gyerek,fél évvel idősebb az uncsitesó,heti 1-2 alkalommal találkoznak.Az immunrendszer úgy fejlődik,ha ingerek érik a búra alatt nem megy.úgyhogy én viszem mindenfele,mást nem is tudok csinálni, a vasárnap kivételével egyedül vagyok a fiammal.16 hónapos
2011. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

7. hósan (ez nálunk ősz elejére esett)Vendégség, bev.központba, uszodába: igen, játszóházba: nem.

DE télen, az ilyen beteges időszakba (most 20 hónapos) csak a kötelező vendégséges köröket futjuk le vele. Olyan helyre nem visszük, ahol mindenféle nyavaját (influenza, h1n1)összeszedhet.

Lehet hogy túlságosan féltem, de ez van. :-)

2011. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Havi egyszer jár(t)unk babaklubba , vásárolni is muszáj , és vendégségbe is megyünk már rég.
2011. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 hetesen voltunk előzör vendégségbe!És ahogy az előző irta addig tudsz nyugisan mászkálni vele amíg ölbebaba!Utána...Mi 5 hós korától járunk úszni egyedül most a decembert hagytuk ki, de azt is szülinapja vendégek és a kari miatt!Amúgy minden héten voltunk!

Plázába is sűrűn megyünk, mert a lányom csak ott hajlandó a saját lábán jönni (de a babakocsiba sehol nem ül bele)De nyáron is sokat voltunk mikor kint kánikula volt!

Játzóházba én nem hordom, hanem ilyen szoptatós baba mama csoportba járunk (ez sajna havonta csak egyszer van)de mazsola muzsikára megyünk minden héten!Szomszédolunk a babás barátoknál délelőttönként...

Tesco Cora az is muszáj...

Igaz már 13 hós a lányom , de kb 2 hós korától mentünk minden nap 2* kb!Főleg nyáron!

2011. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel téli baba, és tudjuk, hogy múlt évben volt ez a nagy influenza járvány, így mi eleinte nem nagyon vittük sehova. 6 hetes koráig csak az erkélyen levegőztünk. Vendégek persze jöttek hozzánk. Apa egyedül járt bevásárolni, és kb. 4 hós volt, amikor elmentünk vele pl. bevásárlóközpontba. 7 hós a nyáron volt, így akkor mindenhova mentünk: fürdött a Balatonban már 6 hósan. Jártunk vele éttemrembe, vásárolni, kirándulni. Játszóházba, zenebölcsibe azóta sem járunk. Vendégségbe főleg a rokonokhoz, illetve a vele egyidős kis barátnőjéhez. Lekopogom, de eddig egy 2 napos lázon kívül semmi baja sem volt, pedig a boltokban mindent megfogdos, és mindenkihez odamegy. Viszont ha megint lesz járvány, akkor nem fogunk ilyen helyekre járni, majd apa intézi a bevásárlást. Természetesen akkor sem lesz búrában, de jobb az óvatosság.
2011. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!