Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsitok van?...

Milyen babakocsitok van? Szeretitek, újra ilyet vennétek?

Figyelt kérdés

Márka is érdekelne, esetleg link, ha szeretitek, ha nem miért?

Köszönöm a segítséget, tanácsot!


2011. jan. 20. 00:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

első

nekünk ez az egy van, kis kocsinkba is simán befér

eleve olyat vettünk

2011. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

akkor van remény :-) jobban hajlok arra hogy 1-et vegyek ami befér a kocsiba de sétálni kirándulni is lehet vele, az lenne az igazi:-) ezért is kérdeztelek titeket kinek hogy sikerült megoldani!

köszi!

2011. jan. 20. 11:51
 13/18 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van. Nem vennék más milyet. Egyetlen hibája, hogy a mátrix csak egy irányba tehető fel. Nagyon szerettem, hogy a mátrix autósülésként és mózesként is beköthető, illetve ha elaludt a baba az autóba, és kivettem, akkor csak lefektettem és nem görnyedve ült tovább. Lányom most 1 éves, most fogjuk a mátrixot lecserélni rendes autósülésre. A babakocsin a sportrészt kb. 6 hósan kezdtük el használni. A váz picire csukódik (esernyőre), mégis egy kézzel könnyen irányítható. Nekem pici autóm van, de simán befér a csomagtartóba. Viszont szerintem használtan éri meg venni, mert újjonan nagyon drága. És csak személyes átvéttel (vatera/teszvesz, a mienk is onnan van).

2011. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

szia!

igen a Jane szuper márka de 110-ért egy majdnem 3-éves szettet hát az kicsit sok, megnéztem ha külön venném a kocsit és a mátrixot olcsóbbra jönne ki :-O

Mátrix nem szűkös télen?

köszi, neked is!

2011. jan. 20. 13:06
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia

Nekünk is Kunert VIP babakocsink van.

[link]

Akkor amikor vettük, az ára miatt vettük meg, ugyanis elég olcsó volt. Volt egy limit, és ez fért bele. Azért vettünk olcsó kocsit, mert úgyis csak addig fogjuk igazán használni míg meg tanul járni.


Az előttem szólónak akinek szintén ilyenje van, igaza van, ugyanezeket tudnám leírni a babakocsiról.


Ha újra vennék akkor nem ilyet vennék, hanem egy kisebbet. Ugyanis a mi autónkba se fér bele. Ezért vettem egy liliputi csatos hordozót, ha megyünk valahová, akkor így könnyebb és jobb is.

2011. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Fúú,de durva...

az én tökéletes 1 éves Janém, a kutyának sem kell 60.000-ért :-( :-( :-(

2011. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

pedig az jó ár egy hibátlan Jane kocsiért:-)

teszvesz, vatera, babaszoba, expressz próbáltad már?

nézelődöm én is mert nem tudom hogy új vagy használt kocsim legyen!

2011. jan. 20. 14:12
 18/18 anonim ***** válasza:
Jane Slalom Pro. használatan vettem, az elsö tulajnak kb 270ezerben volt, nekem 110ezer-ért adta, szuper állapotban van, nagyon elégedett vagyok vele,a közlekedés-kanyarodás semmi problémát nem okoz,minden terepen szuper.egy mozdulattal összecsukható, habár ha nem kombi lenne a kocsink nemtudom el-e férne a csomagtartóban...
2011. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!