Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsitok van?...

Milyen babakocsitok van? Szeretitek, újra ilyet vennétek?

Figyelt kérdés

Márka is érdekelne, esetleg link, ha szeretitek, ha nem miért?

Köszönöm a segítséget, tanácsot!


2011. jan. 20. 00:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Graco Ultima TS-es:

[link]

Nagyon szeretem, majdnem 2 éve használjuk.

2011. jan. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a mi babakocsinkat. Praktikus es nagyon strappabiro.

[link]

2011. jan. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Egy sport cross GRACO, de képem nincs, sőt a pontos márkát sem tudom megmondani. De számomra a legmegfelelőbb babakocsi, amit eddig kitaláltak. 3 db 12 colos kerék. Maga a babakocsi sportnak néz ki, de fekvőre lehet dönteni. És ami a csúcs, van belepasszoló babahordozóm is. Ha a kocsi is a hordozó kapucniját is felhúzom, teljesen zárt lesz, mert szemben vannak egymással. Tudom, sokan nem szeretik ezt a hordozós megoldást, de én a 4 gyerekkel rengeteget indulok rövidebb utakra, és számomra pótolhatatlan, hogy nem kellett mindig kivenni az alvó babát az eszközből, csak a hordozót pakolásztam az autó és a babakocsi között. A nagy kerekekre meg azért van szükség, mert egy erdő közepén élünk.

Most nőtte kia lányom a hordozót, de el sem rakom, mert nyárra jön a tesó. Akkor már a testvérfellépőt is tudom használni.

2011. jan. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Bergon van.

Nagyon bevált, egyetlen hátrányát tudom, hogy kis csomagterű autókba nem fér be még összecsukva sem.


Van mellé egy esernyőre zárható PC is, ez csak rohanáshoz megfelelő, sétálgatni nem szeretek vele, bár majdnem vízszintesig hajtható, de szűk és nehezen kormányozható egy kézzel a bolygókereke miatt. Meg ha kiakasztom a kerekeit akkor is. Nem lehet feltenni a lábvédőt, mert nem fér el a gyerek alatta/mögötte.

2011. jan. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia! Mi használtan vettünk Chicco Ct.01 márkájú babakocsit a vaterán, az új ár töredékéért. Nagyon szép állapotban van, és nagyon szeretjük. Van külön mózes része, sport, és hordozó is, ami hozzápattintható a vázhoz. Nagyon praktikus utazásnál. Bolygókerekes, míg panelban laktunk nem okozott problémát a kis helyeken, folyosón, liftben a forgolódás. Most kertes házban lakunk, de ez a terep sem gond.
2011. jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bébé confort loola up-unk van, elégedett vagyok, de nem vennék újra ilyet, mert más fajtát is ki szeretnék még próbálni.
2011. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
téli babánál nekünk van egy giraffe club-os egyszerű 2 funkciós, de mivel pici az autónk ezért a jó időre kaptunk egy dönthetős sportkocsit is. örülök, hogy a nagykocsira nem költöttünk vagyonokat, ha újra kezdeném lehet abból használtat vennék pl. egy börzén és inkább a sportkocsira fókuszálnék, mi azt használtuk többet és az az autóba lett rendszeresítve. (persze ez a mi helyzetünkben volt így a jó a decemberi babával)
2011. jan. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

[link]

A mienk ilyen, előny: nagy fekvőhely, babám most 8 hónapos, 75 cm és még tud benne aludni, vizszintesen,jó strapabíró,mert kerekei nagyok és nem műanyagok,sport kocsit is lehet belőle alakítani, hátrányai:elég nehéz (ha elemetre kell felcipelned, mi garázsban tartjuk, így nekem nem okoz gondot, és autóba elég nagy helyet foglal osszecsukva, de én így is szeretem, én bíztos újra ilyent vennék, ja és árban is nagyon jó

2011. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van,de nem adnám semmi pénzért!


[link]

2011. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

sziasztok!

köszönöm a válaszokat és igazából remélem írtok még sokan mert akkora a választék most babakocsiból hogy nagyon jól jön minden tanács :-)

ahogy látom többen tartotok egy rohangálós kocsit is a nagy mellett!

2011. jan. 20. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!