Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar kb.2 hete az...

Miért nem akar kb.2 hete az ágyában egyedül aludni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos, és egy ideje rászokott, hogy éjjel kettő körül felkel, és addig sír, amíg oda nem viszem az ágyunkba. Visszalszik szépen, csak épp mihelyt kettőt lépek, már ismét ébren van, és sír. Nem éhes, nem szomjas, nem kell neki másik pelus (mindent kipróbáltam már), csak engem akar. Egyedül azt nem próbáltam, hogy otthagyom sírni. Ahhoz nincs szívem.
2009. febr. 2. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szeparációs szorongás...sztem hagyd h bújjon...nekünk is kezdődött kb eg yévesen...s azóta is éjjelente átjön közénk...27 hónapos:)De mi hagyjuk neki hadd bújjon, 10 év múlva meg már úgy kell könyörögni egy pusziért majd:)
2009. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi 8 hónaposak vagyunk és hasonló problémával küzdünk. Csak én nem nagyon tudom magam mellé venni, mert hármunknak már kicsi az ágy, így van hogy egy órát küzdök mire visszaalszik annyira, hogy már nem ébred fel, arra, ha kijövök. Ha meg már végképp nem megy, akkor apa költözik másik ágyba. Én sem bírom, ha sír. Szerintem már okosak ennyi idősen és vannak félelmeik, mint pl. anya eltűnik vagy ilyesmi. Remélem hamar kinövik, mert én már hulla vagyok a kialvatlanságtól, na meg türelmetlenebb.

Na meg nálunk a fogak is zavarnak. Nagyon szenved velük szegénykém.

Kitartás

2009. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!