Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő telt el a tej...

Mennyi idő telt el a tej bevezetésétől, amíg tiszta, higítatlan tejet adtál a babádnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem kapott hígított tejet. Csak a mennyiséget emeltem. Nálunk a tej bevezetése egybe esett a szoptatásról való leszoktatásról, úgyhogy jó sokáig eltartott összességében (2-3 hónap).
2011. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Én se higítottam, 1,5%-osat vettem a boltban, majd kb egy hónap múlva már 2,8-asat.
2011. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb minél magasabb zsírtartalmú tejet adni, semmiképp nem szabad hígitani. 1 éves elmúlt, amikor 3,5%-os tejet kapott.
2011. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
En a tapszerehez kevertem, hogy ismert legyen az ize. 300ml tapszert evet reggel amikor felebredt es az elso reggel 280ml tapszer + 20ml tehentej osszekeverve. Harom reggel igy adtam es lattam, hogy nincs gond ezert emeltem 250ml tapszer + 50ml tehentej. Ezutan mar 200ml tapszer 100ml tehentej, 150ml tapszer + 150ml tehentej. Mikor mar felesbe ment akkor este is igy adtam neki. Aztan csokkentettem a tapszert es noveltem a tehen tejet. En a ful zsirosat adtam neki elejetol kezdve.
2011. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem higítottam a bolti tejet.Elejétől kezdve 2,8-ast kap, bár jobb lenne a magasabb zsírtartalmú.(Ezt egy szakértő javasolta.)Sajna nálunk nem kapható (falu) a boltban.
2011. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Miután a kisfiam betöltötte az első életévét a védőnőnk mondta,hogy próbálkozhatok a bolti tejjel is!

Én eleinte vettem tejitalt és azt adtam,de aztán egyik reggel kipróbáltam a bolti tejet.Nem higítottam hanem úgy adtam ahogy van.Nagyon ízlett neki és semmi baja nem lett tőle.Azóta azt issza reggel+este az elejétől kezdve higítás nélkül!

2011. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!