Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A koraszülöttek szemészeti...

A koraszülöttek szemészeti kontrollja hogy történik Fehérváron?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a Hunyadi utcai rendelőbe kell mennünk, s ez állítólag egy fél napos program lesz... de van ott lehetőség tápszert melegíteni, vagy akár szoptatni, pelenkázni? Csak nem kell a folyosón ülni órákig a babákkal télen, ezer ember és járvány kellős közepén? :(
2011. jan. 16. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár én nyíregyházi vagyok, annyit tudok hogy nálunk időpont van és mikor időpontot kérek, midnig kihangsúlyozom hogy lehetőleg reggeli időpontot adjanak és koraszülött a babám. itt megértőek és igyekeznek elsők közt időpontot adni. bár volt hogy mi is 3 órát vártunk mert nem volt orvos. mást nem a portán ott biztosan tudnak melegíteni nektek, de szólj a nővérnek mi a gondod. szerintem ha csúsznak az időpontal, ez a minimum amit megtehetnek.
2011. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nekünk még a kora osztályon adtak reggeli időpontot, de kihangsúlyozták, hogy ez több órás procedúra lesz, és biztosan beleesik min. 1, akár két etetés is...

Nektek meddig kell ilyenre hordani a picit?

2011. jan. 16. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

mi is ott kaptunk időpontot először. 3 hét után mehettünk haza, 6 hetesen mentünk először, majd 3 hónaposan, aztán most 6 hónaposan kellesz mennünk. 5 hónapos a lányom. készülj fel a várakozásra, mivel a cseppek miatt nekünk is először 2 órát kellett várnunkl. 3 cseppentés, az 3x0,5 óra. plusz a vizsgálat, várakozás. később már írnak fel cseppet is ithon kellesz cseppenteni.

én legutóbb kifakadtam, mert 3,5 órát kellet ismét várni, a baba éhes volt, kaja nem volt nálunk, mivel nem erre készültünk. és sírt szegénykém, mire a nővérke: jaj babám ne sírj, a doktornéni nem tud tőled beszélni...na én adtam a nővérkének: talán azért sír mert éhes. nem érdekel miért csúszik a rendelés, de ez kicsit túlzás. vagy megvizsgálják a gyereket vagy megyünk haza. na így hívtak be.

2011. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek tényleg felháborító dolgok!!! És főleg az, hogy csöpp korababákkal kell ott várakozni a forgatagban, mikor még oltásokat sem kaptak!!! Kisfiam holnap lesz három hetes, így kell odavinnünk!
2011. jan. 16. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:

ma kértem időpontot ha már emlékeztettél rá :) azt mondta az előjegyző hogy csak 12,20-ra tudf adni. de menjünk oda reggel és mondjuk meg hogy nem volt más időpont és hátha behívnak...ja, hátha. odamegyünk fél egyre és ha nem hívnak be fél órán belül ott is hagyom őket.

egyébként a csepp 1100Ft és haszálod 3x2 cseppet, mivel egy hónapig lehet felhasználni. én a múltkor otthagytam nekik, bár a nővér azt mondta felhasználható 3 hónapig is hűtőben, de nem kockáztatok. azért a 6 cseppért fizet ki az ember nem kis összeget.


gratulálok a babádhoz, legyél eréjes ha kell, ne várj sokat, ebben az influenza szezonban óvni kell a picit! de a cseppek miatt várnotok kellesz nektek is.

jó egészséget nektek, szia

2011. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!