Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van az ismerőseitek közül egy...

Van az ismerőseitek közül egy gyerekes család? (akik egy gyerekesek is maradnak? )

Figyelt kérdés
A mi falunkban nincs egyetlen egy gyerekes sem, csak mi. :( Ez tényleg olyan ritkaság?
2011. jan. 13. 23:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Van elég sok egy gyerekes család a falunkban.

A ti falutok mekkora?? Tényleg kicsi lehet ha csak a te lányod egyke.

2011. jan. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tesóméknak van egy 6 éves kisfiuk.Már nem szeretnének többet,koruknál fogva sem/35.36/.
2011. jan. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk is vannak egy gyerekes családok, az ok: kissé kicsapongó férj, így a feleség inkább nem szül többet, 7 éves a lány. Nem akar tesót neki.

A másik: 12 éves a gyerek, anyuka közölte, hogy nincsenek jó tapasztalatai a testvéri viszonyokról... el sem tudja képzelni, hogy szüljön még egyet, jó ez így. A lánya egy borzasztóan önző, irigy lány:(

2011. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi ugyan nem falun élünk,de nem lesz több,mert apa nem szeretne.És rettenetesen utálom hallgatni,hogy majd a következő,meg majd a tesó...

Ez csak engem akaszt ki?

:-(

2011. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nálunk mind a két bátyáméknál 1 gyerek van,az egyiknek már 15 éves a másiknak meg 13 éves a fia,az anyagi korulményeik is megengedhetnék,meg mind a ketten jo házasságban élnek,de még sem szeretnének tobb gyereket,meg már a koruknál fogva sem lesz náluk,semmigond a gyerekekkel,sokat vannak egyutt.

Nálunk is 10 év után lett másik,addig az én nagy fiam is azt mondta,hogy neki nem kell teso,meg tolunk is ezt hallotta,aztán mégis így sikerult,most meg imádják egymást.

2011. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a kolléganőm kisfia 10 éves, már nem lesz több baba, mert a kolléanőm 39 évesen úgy gondolja, többet nem szü. a sógoroméknál a kislány 8 éves, a z anyukája 39 lesz szintén, ott se lesz több gyerek. sztem nem olyan ritkaság, br lehet, falun az, mi városban éélünk. ez egy érdekes szociológiai kérdés amúgy. lehet van erre valami felmérés is, hogy falun kevesebb az egyke mint városon. :)

az én kislányom amúgy 2 éves múlt, és a hasamban a kistesója már 8 hete. :)

2011. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!