Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol kezditek/kezdtetek a...

Mikortol kezditek/kezdtetek a biliztetest es milyen eredmennyel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Két éves kora körül. Ha nyár volt,akkor hamar rászokott,télen ez több időbe került.
2011. jan. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az en kisfiam 9 honapos es mindenki azzal szekal, hogy miert nem biliztetem. Szerintem meg nem nagyon ertene hogy mit is varok el tole...
2011. jan. 11. 07:33
 3/5 anonim ***** válasza:
1 évesen mi már elkezdtük, néha-néha belepisil, de leginkább még játszik. Bár már tudja, hogy ha pisilni kell, akkor oda kell ülni, de hát mindig késő már, mire a pelusból kibontjuk. Talán majd nyáron, amikor nem kell 8 réteg ruhát lehúzni a gyerekről. :)
2011. jan. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9 hónaposan teljesen reménytelen. Még egyévesen sem tudatos. Lehet,hogyha az anyuka nagyon figyeli a gyereket,akkor néha sikerül a bilibe pisilni,de ez nem rászokás. Akkor sem,ha néhány anyuka ezt elhiteti magával.Leghamarabb másfélévesen lehet elkezdeni,de ez sem megy minden gyereknél. Az erőltetéssel viszont lehet,hogy az ellenkező hatást éri el az anyuka.,
2011. jan. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam jovohonap elejen lesz 1 eves es mi most gondokodtunk el a ferjemmel, hogy kene neki vennunk bilit mert regge mindig ugyan abban az idoben kakil (tapszer utan nemsokkal). Kaki elott nyugos es addig nem hajlando elvegezni a dolgat amig ki nem bontom a pelust. Ahogy felszabaditom es kibontom egybol jon a kaki. Addig nyuglodik es feloldalasan ul, mert kakilna de nem tudom miert zavarja a pelus. Ugyhogy mi eszre vennenk a kakit az tuti mert jelzi (persze nem tudatosan csak nyuglodik). Nemsokara elkezdujk szerintem.
2011. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!