Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Javasolnátok babakocsit? Már...

Javasolnátok babakocsit? Már alig fér bele a hordozóba 7 hónaposan.

Figyelt kérdés

Olyanra lenne szükségem, ami könnyű, picire összecsukható, könnyen be tudom rakni a kocsiba egyedül is, és szemből is tudom tolni, mert még erre igénye van.

És előnyös lenne nagyobb kerék, mert nálunk elég rosszak az útviszonyok, járdák, ne nagyon rázkódjon, akadjon el sta közben. Sajnos olyat, ami ezeket egyszerre tudja, eddig nem láttam, ami picire csukható, az pici kerekű is.


2011. jan. 6. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
na nekem is ez a bajom, hogy ilyen kocsit még nem találtam...bocsi hogy nem írok hasznos választ,de én is kíváncsi vagyok, tudja-e valaki melyik ez a kocsi.
2011. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nagykerekuek, amiknek a ket kereket egy mozdulattal le lehet venni, igy kisebb helyet foglal el az autoban. Az ilyen sem megfelelo? Teszvesz, vatera, probaltad mar?
2011. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen böngészgettem, de a lapra csukhatók még kerék nélkül is óriásiak, ha megyünk valahová, csak a babkocsi elfoglalja az egész csomagtartót. Tűnődtem a Bébé confort loola típuson, ez szemből is tolható, de kicsi kerekű. Ez a bajom a quinny zappal is, pedig ez csukható a legkisebbre (na meg a nem dönthető háttámla, láttam benne aludni gyereket lelógó fejjel...). A Mamas&Papas Ora is könnyű és szép, de nem tolható szemből ezse , a Quinny zapp sem amúgy.

Sokat nézelődtem, jelenleg egy hasonlóm van, mint ez:

[link]


...de igazából ennél is kisebbet, könnyebbet keresnék, ugyanakkora tudással.

Na ilyet nem látok egyelőre sehol. Lehet, sokat akarok egyszerre, de más is biztos szembesül ugyanezekkel a problémákkal, szóval biztos gyárt valaki olyat, ami megfelel minden várakozásomnak.

Szóval továbbra is várok ötleteket, az se baj, ha valamelyik téren nem olyan, amit szeretnék, de nektek nagyon bejött.

2011. jan. 6. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem pont ilyet keresel. Nekünk ez van, picire csukható, csak 6 kg, könnyen tolható, kényelmes. Mondjuk csak egy irányból tolható, de szerintem ez nem gond 7 hónapos babánál, mert ilyenkor már nézgélni szeret inkább, legalábbis az enyém.

2011. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az enyém még csak 7 hónapos lesz ebben a hónapban, de elég nagy baba, 8.5 kg, és bár nézelődik séta közben, ugyanennyit engem is nézeget :-).. Ez a babakocsi praktikus, a Q. Zappra emlékeztet. Sajnos Pesthidegkúton göröngyös-kavicsosak a környék útjai, és ilyen pici kerekek csak szinte hibátlan utakra jók, vagy más a tapasztalatod?
2011. jan. 7. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!

Nekünk Maxi Cosi Mura 3-om van

[link]

olyan picire szét tudod szedni hogy befér a Daewo Matizom csomagtartójába!! nem könnyű kocsi de elmegy mindenhol bírja a strapát és a 20-hós fiam imádja pedig nagy baba 15kg és kényelmes neki:-)

2011. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a Murát szemből is tudod tolni és nagyon egyszerű szétszedni is igen könnyűnek nem könnyű de ez az össz-vissz hátránya ha nem kell lépcsőznöd vele akkor egy álom kocsi én már vagy 20-félét kiprobáltam a két kicsivel de ez vált be tutira!

előző voltam!

2011. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!