Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit javasolnátok?

Milyen babakocsit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk új babakocsit venni, de valahol meg kell húznunk a határt, mert nem vagyunk úgy eleresztve.Max. 40-50 ezret tudunk rászánni.Hordozónk már van, így az nem feltétlenül kellene hozzá.Teszvesz, vatera ajánlatok is érdekelnének, de csak és kizárólag újat szeretnénk.Ha tudsz, csatolj képet is. Köszi előre is!!
2010. jún. 22. 14:44
 1/6 Lolol ***** válasza:

Szia!

Hát ha újat szeretnél,akkor én mindenképp ajánlom a King Raf Pol babakocsikat,vagy a Kunert Vipet.De a Teszveszen is vannak nagyon jó állapotú babakocsik.Még a Baby Top babakocsit ajánlom,nekünk is ilyen van.Böngéssz a Teszveszen és a Vaterán is.

2010. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a baby merc tényleg jó, masszív kis kocsi:)
2010. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Nekem ezek tettszenek, mert én masszívat akarok! Nekünk is van már hordozónk... De az is fontos szempont hogy mekkora az autótok, hogy beférjen a csomagtartóba, vagy hogy panelos vagy-e? kell-e majd cipelned, mert akkor célszerübb könnyebb típust választani.

2010. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Babaszafariban is talalsz jo babakocsikat ilyen aron.
2010. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek tényleg jók.Nekem is kb. ez lenne az elképzelésem.
2010. jún. 23. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!