Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig turmixoltát...

Mennyi idős koráig turmixoltátok az ételeket a babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8 hónapos koráig, onnantól öklendezett mindentől, ami pépes volt... egy foga sem volt még akkor :) Eleinte villával törtem össze az ételt, utána kis darabokra vágva kapott mindent. Szépen összenyomkodta (megrágta) az ínyével.
2011. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig. Utána csak vilélával összetortem az étel,de a kisebb darabokat is szépen megette. Az ínyük elég erős már ehhez.
2011. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még mindig turmixolok, 13 hós. Nem öklendezik a darabostól, merthogy még csak a szájába sem hajlandó venni (kivéve banán, kifli, babakeksz, kuki aztán kifújt) :(
2011. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez a helyzet, ha ételről van szó, inkább a pépesebb kevésbé darabosabb étel a sült krumpli ez alól kivétel. Bezzeg egy negyed banánt is képes egyszerre betömni a szájába, attól nem öklendezik, de ha egy kicsit nagyobb a husi akkor aj-aj. 16 hós
2011. jan. 6. 10:54
 5/12 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok,16 hónapos a fiam.a főtt ételt csak turmixolva hajlandó megenni,kiköpi,ha darabost kap.ami nem főtt,megeszi simán.12 foga van,de nem hajlandó rágni,pedig mutatok példát neki.amúgy teljes egészében a mi kajánkat eszi,csak mindent turmixolva.
2011. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: ha pl. krumplis tésztát esztek, azt hogy turmixolod neki össze, hogy ne legyen egy sűrű massza belőle?
2011. jan. 6. 11:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Fiam 13 hós. most próbálkozunk a darabossal,mert idáig hallani sem akart róla.Persze a kézbe vehető dolgok nálunk is mentek:)

Tegnap pl. Bakonyit csináltunk nokedlevel,és szépen a nokedlit belemártottam a szószba és úgy adtam neki.Megette.Volt kis fintorgás eleinte,de aztán megbarátkozott vele.

Túrós tésztát,és lasagne-t is így adtam neki és megette.

Pedíg ha főzibe vagy gyümibe darab van,kiköpi és kirázza a hideg:)

Ki érti ezt lányok?

2011. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt a nokedlis dolgot kipróbálom :)
2011. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vízzel turmixolom.aminek nincs leve,ahhoz öntök kis vizet a turmixba,máshogy nem is tudnám leturmixolni
2011. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyik ismerösom gyereke mar 4 éves volt és fuldoklott a darabos ételen... mert sokáig csak pépeset kapott, nagyon nehéz volt öt átszoktatni
2011. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!