Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a tanács babagondozással...

Mi az a tanács babagondozással kapcsolatosan, amit megfogadtál a szüleidtől, anyósodéktól stb,?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Anyósomtól:

minél hamarabb ki kell vinni sétálni - őszi baba-


Anyukámtól:

nem kell túlspilázni csak lazán derüsen.

2011. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tyűűű, hát nem igazán tudok ilyet mondani... talán egy-két apróság van. De anyukámtól bármit kérdezek, ő már nem emlékszik rá. Anyósra meg nem hallgatok, párom 3 hónapos korától kecsketejet kapott, február végén született, és már húsvétkor a húsvéti sonkát cuppogta, mert hogy kinézte a kezükből.

Na gondolhatod...

Kezdettől fogva kellett tápszert adnom kisfiamnak pótlásként, mit mondott?? Miért nem adok neki tehéntejet. Így inkább nem szoktam tanácsot kérni tőlük, itt kérdezek-olvasok, ha nyűgöm van.

2011. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Anyóstól hasfájás elleni tornát:-)És a fürdetést is Ő tanította meg:-)

Anyukámtól a mell fejését tanultam:-)

2011. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyóstól: szintén a tornát.... anyukámtól: nem nagyon emlékszem hogy adott volna bármiben tanácsot
2011. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Anyukámtól (és apukámtól) renegeteg mindent, gyakorlatilag mindent tőlük kérdeztünk amit a 3 napos kórházi tartózkodásunk alatt nem mutattak meg vagy mondtak el :) Na jó, van amit máshogy csinálunk, ilyen a hozzátáplálás, mert én már 2 hós koromtól kaptam banánt, almát, stb., de az én fiamnak csak később adtam ezeket. Ezen kívül mindenben ugyanazokat az elveink.


Anyóséktól kérdezni sem szoktam mert így is állandóan kéretlen tanácsokat osztogatnak amikkel egyet sem értek....azt meg fitymálják amit anyuék mondanak szóval inkább nem kérdezek.

2011. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem szinte mindent anyukám mond, amit nem tudok. Hozzá fordulok tanácsért, Benne teljes mértékben megbízok. Ha vigyázni kell a kislányomra, akkor csak Ő szokott vigyázni Rá, párom se hagyja másra soha.

Anyósomtól meg örökké kapom, hogy ezt nem így kell, azt nem úgy kell, Neki semmi nem jó, amit én csinálok. Örülök, ha békén hagy, nemhogy még kérdezzek is. A kislányom szépen fejlődik, boldog kiegyensúlyozott baba :)

2011. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyukámtol sok jót kaptam, messze laknak igy csak telefonon, de mikor ujszülöttet hazahoztuk, mondta hogy fogjuk mind két kezét fürdés közben, igy nem fog félni.. igaza lett:)

anyossal együtt lakunk, nem kell kérnem, mindig mond valamit, bár jokat, de leginkább a kaja dologban nem értek vele egyet, régebben mindenki milyen korát adott a ababáknak mindent enni. most nem igy csináljuk..

2011. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem is igazán tanácsot(ösztöneimre hallgató típusú anyuka vagyok)hanem visszaigazolást hogy jól csinálom!Anyukámtól és anyósomtól is!Egy két és fél éves,és egy 8 hetes kisfiúk anyukája
2011. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!