Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FP tanuló kutya dalok?

FP tanuló kutya dalok?

Figyelt kérdés
Le lehet valahonnan tölteni a dalokat, amiket a kutya énekel? Milyen tarka-barka a világ... ezt szeretném megszerezni, de nem lelem, se a google-lal, se youtube-on.
2011. jan. 2. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

utolsónak: a szöveget szeretné tudni. azt leírtam. letölteni meg nem tudja.

ezért mondtam neki, hogy akár mindet le tudom neki írni...

2011. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyébként tök egyszerű: miközben lejátszod, hangfelvételt készítesz telefonnal, majd felrakod a számítógépre. Vannak olyan programok, amivel a kívánt formátumba át lehet konvertálni, és CD-re felvenni, ha ezt szeretnéd megcsinálni.


(Egyébként ezt a vár ránk egy színes világ című dalt énekli a tanuló százlábú is.) :)

2011. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

15.29: a kérdező ezt kérdezte:


"Le lehet valahonnan tölteni a dalokat, amiket a kutya énekel? Milyen tarka-barka a világ... ezt szeretném megszerezni, de nem lelem, se a google-lal, se youtube-on."


Szerintem nem a szövegét nem tudja:D

2011. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, a szöveget én is fújom, van kutyája a kislányomnak...

A dal kellett volna, próbáltam már digitalizálni a felvételt, de nagyon dobozhangú... :(

2011. jan. 6. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!