Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FP tanuló kutya van valakinek?...

FP tanuló kutya van valakinek? Érdemes venni, vagy nem éri meg az árát?

Figyelt kérdés
Csak mert a Tesco-ba holnaptól akciós lesz.
2010. dec. 15. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi is most vettünk igaz csak 1 hét mulva kapja meg a szülinapjára. Barátnőméknek is van és az ő fia imádja, mondjuk attól is függ hogy a tiéd mekkora. 1 év alatt nem nagyon érdemes
2010. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mekkora babának vennéd?

Szerintem érdemes venni, az én lányom fél évesen kapta, de csak 1 éves kora után érdekelte igazán, most másfél éves és nagyon szereti.

2010. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocsi de én most nem fogom fényezni ezt a kutyust! Nekem 1 éves múlt a fiam,de eszembe sem jutna ilyen tanuló "izéket "venni neki!

szerintem méreg drága ahhoz képest amit nyújt!

Te ingyen megtaníthatod neki ezeket méghozzá sokkal nagyobb móka!

Pedíg amúgy imádom ezt a márkát,sok FP.játékunk van,de konkrétan ez pénzkidobás véleményem szerint.

Ezen a pénzen sokkal klasszabb játékokat is lehet venni!

Szerintem gondold meg!

2010. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

8 hós lesz!

Úgy emlékszem 12000 körül van az ára,és most 7290 körül lesz...

Köszi az eddigi válaszokat!

2010. dec. 15. 12:41
 5/11 anonim ***** válasza:
az auchan-ba 6990...idegbajt kaptam, bár jo, egy ezressel drágábban vettem, de akkor is. az enyém másfél éves, és arra az időre mig gyors megcsinálom az olyan dolgokat amiknél nem jo ha ott van, mondjuk hússütés ami csapkod vagy épp ki kell menni valamiért, berakom vele a járókába és jol elvan szereti nagyon. Kevés játék köti le, de ez igen. De egy év alatt hát nem tudom...
2010. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Mindig azzal szúrom el az arányomat, hogy ilyen tanuló vackos kérdésekre válaszolok.


De sebaj!


Szóval ha engem kérdezel, akkor sem vennék tanuló kutyust, macit, manót, kacsát, akármit, ha inygen osztogantnák. Én szoktam énekelni, mondókázni, mesélni, számolni, színeket mondani...stb. a gyerekemnek, vagy apa, vagy a testvére.... ölelgetni, hurcibálni pedig nagyon jó egy kis plüss vagy rongyakármi is. Az ilyen "tanuló" cuccok csak arra jók, hogy lehúzzák vele a szülőket, sokkal értelmesebb, hasznosabb, szebb, jobb, fejlesztőbb játékot is lehet venni egy kisgyereknek. Már ettől a "tanuló" jelzőtől is ráz a hideg! Borzalmas.

2010. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, néha-néha egy pár percre leköti a gyerekeimet, de nem igazán vált be. A kislányomat olyan 15-16 hónapos kora körül egy pár hétre nagyon érdekelte, akkor leginkább táncolt az énekeire, a kisfiam most 14 hónapos, nem igazán érdekli.
2010. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szeretik, én is szoktam énelekni, de ennek mindig megörülnek mikor épp megynomják és megszólal. és sokszor vigasztaló is tud lenni. drága valóban, én viszont mindenképp meg akartam venni, de megkaptuk ajándékba. szerintem aranyos.
2010. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van, komolyan mondom 6000ért eladom. Ha érdekel írj privátban. Hibátlan, tiszta, kislányomat soha nem érdekelte.
2010. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lányom első szülinapjára kapta! Most 2,5 éves, de a kutyi még mindig nagy kedvenc még az ágyba is viszi magával. Pedig én is éneklek neki, rengeteg mondókát éneket tanultunk együtt, de ez valahogy nagy kedvenc lett és most már el tudja énekelni a hosszabb dalokat is vele.
2010. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!