Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek a kislányát hívják Lucának?

Kinek a kislányát hívják Lucának?

Figyelt kérdés

Pár család tagom szerint nagyon gyakori név,de nekem ez az egyik legkedvesebb név és szeretném,ha születendő kislányomat így hívnák!

Kíváncsi vagyok mennyien vagyunk itt,akik még hasonlóan éreznek!!!

:-) 26 h KM


2011. jan. 2. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ha kislányunk lett volna akkor Luca lett volna a neve.ezen a környéken én senkit nem ismerek és senkiről nem hallottam akit így hívnak.nagyon szép név.nálam is ez a név a favorit.
2011. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

a miénket fogják,igaz "csak" második név lesz. Amúgy engem nem érdekel ez a "túl gyakori"szöveg. 20-on pár éve a Gábor,Mária, Kati, stb. is gyakori nevek voltak,mégis így neveztek el mindenkit:D

24hetes kismama

2011. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Stohl Buci
2011. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a 12. leggyakoribb név.


[link]

2011. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom ovijában 1 gyereket hívnak így. Az én fiam Gergő, ez is elég gyakori név. Kicsit zavar, de nekem ez tetszett. A férjem munkahelyén 3 Gergő nevű kisbaba született mostanában. azzal cikizték, hogy miért nevezte ő is Gergőnek az övét, mikor már annyi ilyen nevű van. Na, de nehogy már ez határozza meg a névválasztást!
2011. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sztem is így van! Én gyerekem!

Bírom,hogy mindenki állandóan osztja az "észt"!!!

Most legutóbb a virágaimat akarták megvétózni,mert ártalmas egy-egy növény fajta!!!

Borzasztó!!!

Néha olyan nehéz szó nélkül hagyni ezeket,de nem veszekedek velük! Felesleges!!!

Boldog babavárást-babázást mindenkinek!!!

2011. jan. 2. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom Luca. A településen ahol élünk, eddig még nem is volt ilyen nevű gyerek. :)

Most is ő az egyetlen.

2011. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én babám is Luca! Amikor kiválasztottuk a nevet (gyakorlatilag ez volt az egyetlen lánynév, ami mindkettőnknek tetszett) még nem volt a közelünkben Luca, azóta a tágabb baráti, rokoni körben lett 4. :( Én annyira nem örülök neki, de hát ez van.

Jó egészséget és boldog babavárást!

2011. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!