Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerősöm 2 éves kislányát...

Ismerősöm 2 éves kislányát látogatom meg a héten, nem igazán tudom mit vegyek Neki, mi az, aminek ilyen korú kislány örül, amivel szívesen eljátszik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mesekönyv, amiben sok a kép és csak 1-2 sor szövet van egy oldalt, képes mondókás könyv. My little pony, vagy valamilyen baba. Műanyag játék teàs vagy edénykészlet.

Hercegnős tányèr pohár amiből eszik iszik, vagy valmi rózsaszín kulacs, buborékfújó 200ft! Egy szép micimackós pléd, ezek hasznosak és örül neki a gyerek!

2010. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan kérdezd meg, hogy mire lenne szükségük, vagy minek örülne a lányka.

ha nem vagytok olyan viszonyban hogy valóban megmondaná, akkor meg van pár dolog, aminek sztem minden kétéves kislány biztos örülne (kérdés, hogy mennyit szánsz rá...)


- hercegnős avagy pónis dolgok. legyen az akármi: matrica, egy póló (átlagban 92-es méret ez a korosztály, ha nagyobb darab a lányka akkor 98), vagy bármi amin ilyen minta van

- játék főzős eszközök (lutri, hogy van-e ilyen neki, nem biztos hogy kell egy huszadik teáskészlet, viszont ha még nincs neki, akkor tuti nyerő ajándék az ilyesmi)

- bármilyen háztartási eszköz kicsiben. porszívó stb...

- minőségi színescerka, v vízzel lemosható filctoll, vagy kicsikenek való gyurma. nagyon szupi gyurmázókészltek vannak sokféle árkategóriában (érdemes a playdoh-ra rászánni a picitmagasabb összeget mert jobb mint a többi)

- babája biztos van ezerféle, azt ne vegyél, hacsak nem tudod hogy éppen mi a kedvence. pl éppen xy mesehőért rajong

- mesefigurás gyerekágynemű, vagy kispárna

- üvemgatrica készítő készlet, gyöngyfűzős stb, ezeket akkor érdemes, ha tudod, ha szülei oylanok h le fognak ülni vele megcsinálni...

- mesefigurás fogkefe



huhh, ezeregy ötletem van még :)

(és holnap lesz 2 éves a kislányom XD )

2010. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyereke válogatja...

Lányom rajong a lufiért:)

labda, építőkocka, gyurma, ceruza, puzzle, hajbalzsam spré változatban,,,

2010. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Osztom az első hozzászóló válaszát, miszerint egy jó kis könyvvel nem lehet mellélőni. Pl.: Bogyó és Babóca, vagy Anna, Pesti és Gergő könyvek.
2010. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös fa gyöngyfűző készlet a Fakopáncstól. Kislányunknak vettük 2. szülinapjára múlt héten. Olcsó és nagyon hasznos, fejlesztő játék. Sokféleképp tud vele játszani. Az én Kincsem tegnapelőtt fél órán át csak pakolgatta őket dobozba, tányérra, asztalra, gurította. Szóval nem csak fűzni lehet.
2010. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!