Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom nagyon...

3 hónapos kislányom nagyon taknyos, de láza nincs, ha belázasodik kúp és ügyelet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Holnapig simán várhatsz. Nem kell azonnal ügyeletre rohanni a náthával.
2011. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi is vittük ügyeletre de szinte kinevettek...

Orrszívó-porszívóval szívjátok az orrát. Van otthon orrcsepp ( Nasivin jó ) vagy orrspray ( Sterimar jó ) ? Ha igen, ezek hatásosak.

És azt figyeld meg hogy nem veszi a levegőt nehezen? Tedd a hátára a kezedet és ha "érdesen" veszi a levegőt, akkor orvos mert akkor antibiotikumot kap! Mi is voltunk így egyszer, kapott is gyógyszert.

Tehát ha nincs láza, jókedvű, nem túl aluszékony, eszik rendesen, s nem veszi érdesen a levegőt, akkor elég az orrszívó és a csepp vagy spray. És ha hétfőig nem múlik vagy nem kezd el köhögni, akkor nem feltétlen kell orvoshoz vinni.

2011. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mármint ha hétfőig elmúlik akkor nem kell orvoshoz vinni szerintem.
2011. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köhécsel és tüsszentget gyakran. Elég ha hétfőn viszem orvoshoz, vagy gyógyszertárban kaphatok vmi vény nélküli szirupot?
2011. jan. 1. 14:07
 5/11 anonim ***** válasza:

ha nincs láza szerintem ráér hétfőn ha elviszed!

Az én kisfiam 2 hónapos, most múlt el a náthája, de mikor elkezdett szörcsögni nem vittem egyből dokihoz, mert akkor várni kellett volna egy csomót a beteg rendelőbe, nem akartam hogy rosszabb legyen az állapota.de azért sem vittem el, mert ez kb hét közepén volt, és a következő hét hétfőjén kellett mennünk amúgy is, hogy megvizsgálja.Szóval én vártam, nem lett gond, szerintem várhatsz hétfőig.

2011. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
azért köhécsel meg tüsszent mert folyik az orra és irritálja,nekem ezt a doki mondta.mennyi idős?mert nekünk épp jött a fogunk mikor nagyon folyt az orra de semmi más baja nem volt.és azt mondta ez a fogzástól van,aztán utána kb 2 hét múlva meg lázas volt,38.9 és kicsit folyt az orra,a doki nem hallott nála nála semmit,dobhártyája is rendben volt,torka is,és akkor is azt mondta hogy a foga.adjak neki nurofen szirupot só oldatos orrcseppet/srpét,és szivassam az orrát.kb 1 hét alatt teljesen rendbe jött.de ahogy az elöötem szóló írta ha észre veszed hogy nehezen vesz levegőt akkor vidd az orvoshoz,ha csak szörcsög akkor nem feltétlen kell
2011. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, a Nasivin orrcsepp és a Sterimar orrspray is vény nélküli. Elég az egyik! :)
2011. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj Istenem,nagyon sajnálom szegényt,majd megszakad a szívem.A szemecskéje is tiszta könny.folyik neki sírás nélkül is.:(
2011. jan. 1. 15:00
 9/11 anonim ***** válasza:
huh viszont ha köhög, meg a könnye is így folyik, akkor szerintem menjetek holnap dokihoz....
2011. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ma reggel voltunk ügyeleten, mert az éjszakánk nagyon rossz volt. Aztán a doki fel is írt egy oldatos szirupot, kúpot meg calcium injekciót.

Hát jobban tettük hogy elmentünk, mert léghurutos lett...

2011. jan. 2. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!