Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszavigyem? Kislányom 2...

Visszavigyem? Kislányom 2 napja estére belázasodik (38,5 a max), jön 2 foga egyszerre és folyik az orra. Ma elvittem doktonőhöz, aki torkát, fülét, tüdejét rendben találta, és kérte, hogy menjünk vissza vizeletmintával.

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, és szerintem nálunk egyáltalán nem hugyuti fertőzésről van szó, hanem a fogzással kapcsolatos mindenképp. Nem akarom az orvost "felülbírálni", de akkor sem gondolom, hogy igaza van.
2010. febr. 24. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vidd vissza egy alaposabb kivizsgálástól baj nem lesz! Ha ott sem talál semmit emlitsd meg hogy nem lehet e a fogátol!
2010. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjél vissza vizeletmintával, jobb ha az orvosnőre hallgatsz nem a könyvben leírtakra. Lehet a gyereknek még valami vesegyulladása is, a vizelet sok mindent kimutat. Legalább megnyugszol.
2010. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár igaza van akár nem, a vizeletvizsgálat sosem árt, mert ha baktérium van benne rengeteg problémát tud okozni. Én visszavinném, és szerintem te is tedd ezt. Sosem árt az elővigyázatosság, és felelősséggel kell döntened, mert mindig ott van az a mi van ha mégis....
2010. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért én megcsinálnám, amit az orvos kér, a vizeletminta vétel nem fájdalmas dolog. Jobb félni, mint megijedni.
2010. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk, elküldött a doki fül-orr-gégészetre, vizelet vizsgálatra, minden leletünk negatív lett, tehát valószínűleg a fogak okozták. Eygszerre jön a 4 kisörlője a 15,5 hónapos fiamnak. Mindenesetre engem megnyugtatott az eredmény.
2010. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor még 1szer átgondolom :)
2010. febr. 24. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom(javítsatok ki ha tévedek),de a fogzás az max. hőemelkedéssel járhat,ha láz az már más miatt van.

2010. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes számomra amit írsz, mert mi hétfő óta ugyanezt a műsort játszuk. A kislányom belázasodott, napközben csak hőemelkedése van. Folyik az orra is. Elvittem dokihoz, szintén rendben találta, csak a torkát találta pirosnak.

De ma is hőemelkedése volt, és elesettnek tűnik, kissé gyenge, kedvetlen. Én is a fogára gondoltam, mert a nyála most pár napja ömlik és eszméletlenül rág mindent.

Holnap megyünk vissza és bizony én is rákérdezek erre. Viszont a húgyúti fertőzés sem lehet ám kizárva, mert pl a barátnőm babájának szintén ezek a tünetek jelentek meg, magasabb 39 fokos lázzal és valóban fertőzése volt.

Írd meg kérlek, hogy mi lett a vége, mit mondott az orvos! Én is visszatérek még erre a kérdésedre, kiváncsi vagyok.

Jobbulást kívánok!

2010. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó majd megírom! Jobbulást nektek is!
2010. febr. 24. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk pont az ellentéte volt a helyzet. A gyerek már egy hete lázas volt, a gyógyszer lenyomta de mindig újra visszajött, a doktornő meg nem csinált semmit, mert ő is rendben találta a tüdejét, torkát stb... Mikor nem bírtuk tovább az egészségügyben dolgozó férjem elintézett saját szakállunkra egy vizeletvizsgálatot amiből azonnal kiderült, hogy a gyereknek alaposan fölfázott és begyulladt már nem emlékszem mije.

Szóval inkább nézesd meg, jobb az óvatosság, és örülj, hogy lelkiismeretes az orvosotok.

2010. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!