Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kit tartasz igazan aggodos...

Kit tartasz igazan aggodos szulonek?

Figyelt kérdés

Olyan torteneteket varok ami mar nalad is kiutotte a biztositekot.

ismerosom.megcsipte egy szunyog,eloszor lefertotlenitette,vartunk 5percet,megneztuk hogy a duzzadas nagyobb-e mint 5mm(nagyobb volt)bekente valami kencevel es bevetetett a gyerekkel egy antibiotikumot(3eves volt a gyerek)

akkor meg csk terhes voltam de neztem mint a moziban,nekem ez mar tulontul parazasnak szamit.

vagy en vagyok enyire laza?neked mi szamit parazasnak?


2010. dec. 30. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Olyan szülőt aki síri csendet akar a gyerek mellé. Pl szilveszterkor. A gyerek lemondással jár.
2010. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Számomra agyrém, hogy 37,5-nél már tömi a gyereket lázcsillapítóval. Nem is értem, miért akarja erővel tönkretenni a gyerek saját védekezőképességét:(
2010. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még terhesen a mekiben láttam egy anyukát az apukával és kisfiúval, anyuka kb. 3x költöztette odébb a családot másik asztalhoz a légkondi miatt (szegény apuka már evett volna... :-)), de hiába ültek el, utána is folyamatos aggódással szemlélte a gyermekét. Na én akkor gondoltam, hogy ilyen nem szeretnék lenni, tök gáz lehet, hogy ránézel anyára, és állandóan aggódva néz rád, mintha baj lenne. Brr... Azt viszont nem értettem, hogy mit keresnek a McDonald's-ban, mert kb. másfél évesnek tűnt a kisfiú.
2010. dec. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, és föl-le öltöztette a kisfiút, hogy megfázik, melege lesz, stb. Á, nagyon körülményes volt. De apuka normálisnak látszott.
2010. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Akik az ételtől féltik a gyereket.

(tudom, le leszek pontozva....de ez a mikor-mit-szabad-nem szabad-baja lesz......)

2010. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy rokonunk szerint összedől a világ, ha a 2 éves gyerek napirendjét nem tartják be percre pontosan. Fél hétkor vacsi, és onnantól senki ne telefonáljon, jöjjön. "És miért nem értik meg, hogy sehová nem megyünk 6 után..." Pici korától ez megy.
2010. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki minden szösztől félti a gyerekét és folyton törölgeti törlőkendővel mert az marha egészséges.

Off:utsó,nem biztos,hogy azért csinálják így,mert aggódósak.Az én lányom ilyen mióta nmegszületett.Ő állította be a napirendjét és bizony összedől a világ ha nem tartjuk be.6kor vacsora,és fél 7kor üti a fürdőszoba ajtaját,hogy menjünk fürdeni.7ko9r már alszikHa valamiért nem érünk haza időben,vergődik,nyavalyog,elalszik a kocsiban és aztán lehetetlen itthon elaltatni.És nem szeretem,ha ilyenkor már jönnek hozzánk vagy vezetékesen hívnak,mert kicsi a lakás,ha felébred a zajra,az életben nem altatom vissza.Ő ilyen,nem én agyok aggódós.Nekünk is jó így,van időnk magunkra,egymásra.

2010. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
múltkor olvastam, hogy egy anyuka aggódott, h. lehet-e baja a gyerekének, mert egy cippzárral fejbe ütötte magát. a gyerek még csak nem is sírt. no szeritnem ez túlaggódás.
2010. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
:) tobb diplomas anyuka es 2 eves kislanya. anno a szuleim foglalkoztak nyulakkal es a kislanynak meg lettek mutatva, nana hogy a kiscsaj elajult a kis allatoktol. meg is simogatott egyet. erre a nagyon okos anyuka meglatta hogy nyulszor ment a gyerek kezere es LENYALTA, mondvan inkabb neki legyen baja mint a gyereknek. hozza teszem volt viz a hazban is es az udvaron is ahol meglehetett volna mosni a kislany kezet.
2010. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!