Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor, pontosabban mennyit...

Hányszor, pontosabban mennyit ehet a 6 és fél hónapos babám sütőtökből, sárgarépából, céklából és husiból egy héten?

Figyelt kérdés
"Sacc per kb" hány millilitert? Tudom, hogy a sok sütőtöktől-sárgarépától megsárgulhat. De mi a sok?
2010. dec. 29. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Heti 1 s.répát és s.tököt adok neki csak husit meg majdnem mindennap kap mert még bébiételt adok neki és azokban van. De van hogy májasat, sonkásat, tésztása, halasat kap, ez attól függ épp milyen van a bababoltban.
2010. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

husit minden nap tegyél egy kanállal a főzibe!

én babám ennyi idősen csak répával evett meg mindent, sárga is lett de a dokink megnyugtatott, hogy nem lesz semmi baj, ha azt szereti eheti minden nap :)

2010. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amikor ennyi idős volt a lányom,már minden nap kapott répát,és tököt is,nagyon szerette.azóta is minden nap az az ebéd,rakok bele husit is,meg másfajta zöldségeket,csak hogy mgse minden nap ugyanolyan ízű legyen.10 hónapos lesz,nem sárgulunk:)
2011. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 2naponta adok neki s.répát vagy s.tököt, nagyon szereti. Van h magam készítem el, van h a levesből kap egy kis csirkehúsival együtt, vagy débiétel... Nem sárgult még be egyszer sem. 6hós lesz 8-án.
2011. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

próbáld meg kicsit variálni neki a menüt!

a fiam épp ennyi idős, univer bébiételeket eszik abból szinte mindegyiket szereti, kedvence a vegyes zöldség husival ebből is van halas, csirke husis, marha húsos, de szereti a zöldborsót ebből is van sima meg husis!

de sütőtök sem csak sima van szerintem abból adhatsz neki gyakrabban, mert az alma több benne!

mennyit eszik egyszerre a babád??? és gyömölcsöket is kap már?

2011. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Természetesen variálom Neki a kajákat, csak nem szeretném ha véletlenül besárgulna, azért tettem fel a kérdést. :-)

Kedves utolsó: egyszerre kb. 100-120 milli "szilárd" kaját eszik meg, utána még szopizik. Eszik már almát, banánt, szilvát, őszibarackot, körtét, krumplit, céklát, sütőtököt, brokkolit, sárgarépát, csirkehúst. Ezeket vegyesen is. A sütőtök és a banán a kedvenc. :-)

2011. jan. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!