Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek 7hós körüli...

Anyukák, akiknek 7hós körüli babátok van és adtatok reggelire a babának, pontosabban tízóraira Danone Activia-t natúr változatot. Volt vmi mellékhatása a babánál?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

" Gyerekek is fogyaszthatják az Activia® termékeket?

Amennyiben a gyermek elmúlt 2 éves, nem érzékeny a tejfehérjére, a tejcukorra, vagy a termék bármely összetevőjére, akkor az egész családdal együtt nyugodtan fogyaszthatja az Activia joghurtokat. Az összetevők listája a termékek csomagolásán olvasható."



Ezt a Danone honlapján írják. A benne lévő bifidus miatt nem ajánlják csecsemőknek... Adj valami más, sima natúr joghurtot!

2011. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én várok a joghurttal is 9-10 hóig.
2011. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én adok joghurtot neki,de nem aktíviát.Nekik még jó a bélflórájuk,nem kell plusz tuning.Az max.hasmenés okozására lehet jó,de azt meg minek?
2011. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is adok joghurtot, de nem Acitivia-t.

A keresztfiamat folyton ezzel etették, hát naponta legalább 5* kakilt is, szerintem ez nem normális.

2011. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!