Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások babájának is fájt a...

Mások babájának is fájt a pocija és görcsölt az almától? Tul sokat adtam vagy mi lehet a baj? 4 napig probalkoztam és görcsölt neki.

Figyelt kérdés
Térjek át barackra vagy még probáljam? OLyan barack befőtt is jo amit én tettem el? Az cukrosvizben van kifőzve de persze lé nélkül mixerelném össze.
2009. jan. 24. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az alma fogja a székletet és okozhat hasfájást. Próbálj most barackot de semmi képp befőttet és főleg ne cukrosat. Én fagyasztottam le pürésítve. Ha ilyet nem tudsz neki adni akkor inkább adjál üvegeset. Az almát pedig később próbáld meg úgy adni hogy megpárolod előtte.
2009. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, elég gyakori hogy az alma megfogja a pici hasát, de ne aggódj majd megszokja, hisz még most áll át ilyenfajta ételekre...

Befőttet szerintem se adj, inkább üvegeset vegyél és abból keverj kicsit a pürésített almához. Nálunk is voltak hasonló gondok, én az első héten (mivel ez volt a legelső gyümölcs, amit kapott) naponta max. 10 kiskanállal adtam neki, így nem fogta a pociját.

Ha esetleg van fagyasztott meggyed, azt is adhatsz neki, a levét (csak keveset) keverj az almához. Ha jól tudom még a sütőtök és a szilva is lazítja a székletet:)

Sajnos meggy nincs üvegesbe (legalábbis én nem láttam), a többit lehet találni. Banánt viszont ne adj még neki.

Próbálkozz ilyen keverékekkel, aztán majd megszokja.

Minden jót!

2009. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiamnak is nagyon fájt a hasa az almától,én megfőztem,úgy nagyon szerette. A hasa sem fájt tőle,sőt a székletét sem fogta meg.Egy próbát szerintem megér nálatok is.
2009. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!